044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Flex-SG, PCZ, HSBE, HFR, SJ

Допоміжне обладнання Hunter для систем поливу

Організація системи автоматичного поливу потрібна в будь-якому місці, де забезпечується зростання рослин, різних культур і дерев. Сюди входять і різні розбризкувачі для газону, системи крапельного поливу для кущів і багато іншого. Але незалежно від того, що саме передбачається, буде потрібно купувати цілий ряд основного і допоміжного обладнання для організації системи автоматичного поливу.

Наприклад, жодна система не обійдеться без пускового комплекту, установки фільтрів, монтажних труб і інших елементів. Все це ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

Наша компанія є офіційними дистриб`ютором виробника Hunter і пропонує повний асортимент виробів американського концерну. Крім того, пропонуємо найбільш вигідні ціни для кожного клієнта, гарантію, сервісне обслуговування і безліч інших переваг. Тому, якщо ви плануєте організацію автоматичної системи поливу, то звернутися до нас для купівлі всього необхідного буде кращим рішенням.

Що можна знайти в асортименті магазину?

Наша компанія надає можливість кожному клієнту купити все необхідне для створення власної системи поливу. У цьому розділі запропоновано допоміжне обладнання для систем, в числі якого:

1. Коліна для з'єднання поливальних труб і інших систем. Представлений широкий асортимент різних моделей, які відрізняються за діаметром. Також в наявності шарнірні моделі виробів.

2. Фільтри для пускового комплекту. Широкий асортимент систем фільтрації.

3. Пускові комплекти крапельного поливу, які використовуються для запуску системи в автономному режимі без участі людини.

І великий асортимент інших товарів. Більш детально ви зможете ознайомитися з усіма позиціями в каталозі, де в подальшому зможете оформити замовлення і отримати товар вже найближчим часом.

При виборі та купівлі обладнання, ми рекомендуємо підбирати вироби одного виробника. Це обумовлено декількома причинами:

1. Гарантовано повний збіг технічних характеристик і параметрів.

2. Сумісність і стабільна робота системи. Деякі комплектуючі від різних виробників можуть бути несумісні і просто не працювати разом.

3. Комплектуючі в системі прослужать довше.

4. При покупці комплектуючих різних виробників для пристрою автоматичної системи, вони можуть не відстежуватися через несумісність.

І це тільки невелика частина переваг. Ми пропонуємо вам звернути увагу на продукцію Хантер, яка гарантує довгу службу системи, якісний контроль поливу. Виробник пропонує тільки продукцію з високоякісних матеріалів, розроблену з урахуванням всіх сучасних технологій. Самі вироби повністю відповідають всім встановленим стандартам європейської якості.

Автоматична система поливу і її особливості

Сьогодні різні по виду системи поливу використовуються повсюдно. З одного боку - це складне технічне рішення, з іншого - простий в управлінні помічник. Побачити таку систему можна як у великих парках, теплицях, так і на маленьких дачних ділянках, газонах та інших місцях. Все це обумовлено великою кількістю переваг використання обладнання, а саме:

1. Максимальна економія води. Витрата водного ресурсу повністю контролюється системою з використанням спеціального обладнання. При необхідності витрата обмежується.

2. Всі елементи поливу прокладаються під землею, як підсумок, не порушують естетику площі поливу. При цьому система легко обслуговується, а основні елементи замінюються.

3. Системи максимально прості в експлуатації, і монтаж не викликає багато труднощів. Установку можна провести самостійно, що не зажадає великих навичок і наявності спеціального інструменту. Головне строго слідувати інструкції.

4. Великий вибір систем поливу і організація правильної подачі води. Деякі рослини вимагають подачу рідини різними способами, одним потрібно зрошення на листя, іншим крапельний полив під корінь.

5. Повноцінна автономність. Участь власника зовсім не потрібно і ділянка буде отримувати потрібний полив навіть при вашій відсутності протягом довгого часу.

Звичайно, установка автоматичної системи поливу може зажадати чималих початкових вкладень, але в перспективі вона швидко окупить себе. Все, що вам потрібно, це розробити проект, закупити все основне і допоміжне обладнання для облаштування.

І, звичайно ж, допоміжного обладнання потрібно приділити уваги не менше, ніж основним комплектуючим. Саме воно допоможе провести правильний монтаж і забезпечить максимальну ефективність системи. До допоміжного устаткування відносяться різні дироколи, коннектори, з’єднувальні елементи, пускові комплекти і багато іншого.

Головні елементи системи поливу

Повноцінна система автоматичного поливу складається з великої кількості комплектуючих, але можна виділити кілька деталей, які повинні в ньому бути обов'язково:

1. Електромагнітний клапан. Це один з елементів управління, який контролює подачу води. Він взаємодіє з головним контролером або таймером поливу і подає воду по сигналу або ж перекриває його.

2. Фільтр крапельного поливу. Використовується для фільтрації води від великих часток, що допомагає уникнути забруднення крапельниць.

3. Знижувач тиску. Цей елемент допомагає контролювати тиск в системі, допомагаючи при цьому уникнути її передчасного зносу або ж руйнування.

Всі ці елементи можна купити окремо, а після встановити. Але найкращим рішенням буде купити пусковий комплект, який допоможе вирішити всі проблеми. Він включає в себе всі елементи в зборі і відразу ж готовий до роботи. Вам не знадобиться підбирати комплектуючі або турбуватися про їх сумісності. Крім того, це допоможе значно полегшити монтаж системи і заощадити на покупці деталей.

Стандартні пускові комплекти складаються з:

1. Якісного електромагнітного клапана PVG, який виготовлений з високоякісних матеріалів.

2. Спеціальний фільтр з нержавіючої сталі.

3. Передбачається промивна кришка для очищення фільтра.

4. Регулятор тиску для підтримки системи.

Наша компанія пропонує кілька найбільш якісних моделей стартових комплектів Hunter, які:

1. Збираються з високоякісних матеріалів на заводі виробника.

2. Проходять кілька стадій тестування і перевірок за всіма параметрами.

3. Відрізняються надійністю, тривалим терміном служби і зносостійкість.

4. Працюють в широкому діапазоні витрат, що дозволяє використовувати комплекти як в невеликих системах, так і в досить великих установках.

Всі ці особливості роблять комплектуючі в зібраному вигляді кращими при використанні. Зокрема, якщо мова йде про самостійний збір системи, оскільки вони прості в монтажі і практично виключений ризик неправильної установки і пошкодження. Головне, правильно підібрати інші компоненти.

Що врахувати при виборі поливальної системи?

Сучасні системи для поливу можуть бути представлені у вигляді різних модифікацій. Найбільш популярними сьогодні є всього три види:

1. Дощування.

2. Крапельний полив.

3. Автоматична система.

Перший варіант являє собою зволоження ґрунту зверху, для чого використовуються спеціальні розбризкувачі, насадки, ротори і інші компоненти. Така система використовується при поливі грядок, газонів, міста та інших місць з рослинами, які не бояться попадання вологи на листя. Крім зволоження ґрунту, полив дозволяє прибрати пил з рослин, що допомагає нормалізувати обмін речовин.

Крапельна система реалізує полив з використанням спеціальних стрічок і трубок. Заснований принцип на дозованої подачі вологи безпосередньо в прикореневу зону, що має ряд переваг:

1. Гарантія рівномірного зволоження ґрунту, що зумовлює більш інтенсивний ріст рослин і їх родючість.

2. Грунт не пересихає і, в той же час не перезволожує, що дозволяє рослині вільно рости і дихати.

3. З використанням такої системи можливий не тільки полив, а й добриво. Часто використовуються різні мінеральні сполуки, головною умовою є застосування добрив, які розчиняються у воді.

4. Не потрібен постійний контроль системи. Установка контролера дозволяє залишати систему без нагляду на тривалий термін. Вона самостійно забезпечуватиме полив, а в разі протікання або прориву, відстежить його і перекриє потік води.

5. Зменшений витрата води. За рахунок контролю поливу, особливо з використанням датчиків вологості, ви виключіть надмірний полив і зайву витрату води.

Такий спосіб є універсальним і застосовується як на невеликих майданчиках, так і на великих площах в рамках роботи аграрних підприємств при вирощуванні більшості культур. Це дозволяє значно знизити витрати на полив, як економлячи водні ресурси, так і робочий час.

Повноцінний автополив має на увазі впровадження в систему спеціальних контролерів, які працюють в автономному режимі. Додатково передбачаються різні датчики і допоміжне обладнання. Таке рішення використовується як на великих майданчиках, так і при поливі газону на дачі, городу та інших ділянках. Сама ж система може мати на увазі як один із способів, так і комбінування двох видів поливу.

Для неї важливо правильно підібрати все обладнання. Сюди увійдуть численні датчики, контролери, мініметеостанції і, звичайно ж, допоміжне обладнання, серед якого стартові комплекти для поливу.

Допоміжне обладнання для поливу оптом і в роздріб

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором виробника "Хантер", а тому ми пропонуємо клієнтам широкий асортимент товарів, які можна купити як оптом, так і в роздріб. Це дозволяє вибрати найбільш вигідний для себе варіант. Крім того, надає ряд можливостей для покупця:

1. Придбати вироби для особистого використання за вигідною ціною. Особливо якщо ви купуєте велику кількість комплектуючих для організації великої системи поливу.

2. Замовити комплектуючі за оптовими цінами для виробничого майданчика агропромислового підприємства, для організації масштабної системи автоматичного поливу.

3. Купити обладнання для поливу оптом для подальшої реалізації у власних магазинах.

4. Також ми не проти спільних покупок. Ви можете скооперуватися з товаришами або сусідами по дачі і купити кілька комплектів для поливу, отримавши при цьому знижку.

Чим більше ви купуєте товару, тим нижче його вартість і більша знижка. Крім того, ми пропонуємо особливі умови співпраці для потенційних партнерів при оптових замовленнях. У разі укладення договору на регулярні оптові поставки, ви можете отримати пропозицію за цінами від виробника.

При цьому ви гарантовано отримуєте якісний товар, який сертифікований і комплектується всіма супутніми документами. За запитом фахівці компанії нададуть вам всю інформацію по виробах і сертифікати якості.

Чому варто вибрати продукцію Hunter?

Сьогодні компанія Хантер є одним з найбільш великих виробників іригаційного обладнання. І своє визнання вироби американського виробника завоювали явно не великими партіями, а високою якістю і гарним співвідношенням ціни.

Виробник Hunter займає лідируючі позиції на ринку і пропонує своїм клієнтам тільки високоякісну продукцію, яка виготовляється з урахуванням всіх вимог і ГОСТам відповідно до американськими і європейськими стандартами.

На виробництві увага приділяється кожній дрібниці і фахівці індивідуально підходять до кожної моделі, роблячи все для того, щоб виріб вирішувало завдання покупця. Всі комплектуючі проходять великий ряд тестів і випробувань на відповідність характеристикам і стабільній роботі.

Ми ж пропонуємо вам купити обладнання для поливу Hunter за вигідними цінами і створити свою власну систему автоматичного поливу у відповідності з усіма вимогами і побажаннями. Ви гарантовано отримуєте вироби з високим ресурсом роботи, які прослужать не один рік. Крім того, продукція виробника відрізняється і великим рядом інших переваг, серед яких:

1. Всі вироби продумані до дрібниць, а тому прослужать своєму власникові довгі роки.

2. У разі виходу з ладу комплектуючих, все їх можна без зусиль замінити. При цьому, навіть самостійно, дотримуючись інструкції. Для обслуговування буде потрібно мінімум інструментів і навичок, а проводиться воно максимально швидко і просто.

3. Гарантія на кожний виріб від виробника. Крім того, наші фахівці додатково перевіряють отриманий товар на відповідність заявленим характеристикам і відсутності шлюбу.

4. Вироби виготовляються тільки з якісних матеріалів, які не виділяють при роботі шкідливих речовин.

5. Асортимент постійно оновлюється і всі вироби модифікуються. При цьому, виробник намагається зробити все для того, щоб обладнання було сумісним і взаємозамінним, щоб в разі необхідності покупець міг придбати новіші моделі і встановити на систему з іншими комплектуючими.

Всі ці особливості забезпечують кожному покупцеві упевненість в надійності і тривалому терміні експлуатації виробів. Це в свою чергу обумовлює і популярність комплектуючих і допоміжного обладнання Hunter. Вам же залишається тільки купити все необхідне і зібрати свою власну систему автоматичного поливу.

Інтернет-магазин "Хантер" - надійний постачальник якісних комплектуючих і устаткування

Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробником, виключаючи з ланцюга будь-яких посередників і гарантує клієнтам наявність товару на складі і доступність. Ми пропонуємо кожному купити допоміжне обладнання Hunter для систем поливу за найвигіднішими цінами. Широкий асортимент товарів гарантує вам можливість вибору потрібних виробів.

Крім того, ми гарантуємо і великий ряд інших переваг для своїх клієнтів, а саме:

1. Індивідуальне формування вартості товарів в залежності від обсягу покупки. Все це доступно завдяки прямій співпраці з виробником, проробленої системою, і максимальним скороченням витрат компанії.

2. Індивідуальний підхід до клієнтів. Ми допомагаємо нашим покупцям в підборі обладнання з урахуванням всіх вимог, переваг і бюджету. Також надаємо сервісне обслуговування комплектуючих.

3. Товар завжди в наявності. Ми гарантуємо, що вироби з каталогу завжди є в наявності, тому купити їх можна в будь-який момент. Єдиним винятком стає велике оптове замовлення, при якому, в деяких випадках, доведеться трохи почекати. Але скоріше за все кількості виробів на складі вистачить і для того, щоб покрити велике замовлення.

4. Великий асортимент продукції. У кожній категорії товарів представлені різні моделі комплектуючих і устаткування, серед яких ви зможете підібрати підходящий варіант для себе.

5. Можливість купити все в одному місці. Ми пропонуємо вигідні умови і асортимент, якого достатньо для створення системи поливу будь-якого розміру. Тому ви можете заощадити гроші і час, замовивши все необхідне в одному місці.

6. Оперативна доставка замовлення по всій Україні. Ми пропонуємо організацію доставки Новою Поштою та іншими транспортними компаніями. При цьому, при відправці страхуємо вантаж і гарантуємо його цілісність по прибуттю.

7. Можливість самовивозу для жителів Києва та прилеглих міст.

8. Консультація фахівця за особливостями роботи систем і підбору необхідних комплектуючих.

Все це, та багато іншого отримує кожен клієнт нашої компанії. Це робить співпрацю з нами найбільш вигідним рішенням, як для роздрібних, так і оптових покупців. Крім того, при великих замовленнях або повторному зверненні пропонуємо додаткові знижки, які дозволять вам добре економити. Все, що необхідно зробити - замовити обладнання для поливу в нашому інтернет-магазині будь-яким зручним способом.

Як купити допоміжне обладнання для системи поливу

Якщо ви хочете купити обладнання для поливу і додаткові компоненти, то потрібно лише оформити замовлення на нашому сайті. Для цього потрібно скористатися будь-яким із способів зв'язку, який буде кращим для вас, а саме:

1. Зателефонувати за вказаним номером.

2. Написати листа на електронну пошту.

3. Залишити заявку на сайті.

4. Особисто з'явитися офіс компанії і підібрати необхідні комплектуючі.

Незалежно від того, який саме спосіб ви виберете, буде потрібно зв'язатися з менеджером і обговорити з ним всі нюанси купівлі. При цьому, ви зможете:

1. Обговорити умови поставки товару, якщо вже знаєте, що потрібно замовити.

2. Проконсультуватися з фахівцем з приводу придбання устаткування, попросити допомоги у виборі та інших нюансах.

Після обговорення всіх нюансів, потрібно буде вказати свої дані для доставки товару. Відзначимо, що вказувати необхідно тільки актуальну інформацію, щоб отримати замовлення в найближчим часом. Після підтвердження ви отримаєте номер відстеження посилки від менеджера, або ж зможете домовитися, коли можна забрати замовлення зі складу компанії самостійно.

Оплатити замовлення ви можете відразу після обговорення, післяплатою на пошті або готівкою при самовивозі.

Ми робимо все для того, щоб кожного клієнта було зручно співпрацювати з магазином. Тому, якщо вам потрібно замовити обладнання для автополиву, достатньо зателефонувати нам і отримати всю необхідну допомогу у виборі та купівлі виробів. Довіряючись нам, ви отримуєте якісну продукцію компанії Hunter за максимально вигідними цінами з гарантією якості.

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 50 шт.
грн за ед.
від 100 шт.
грн за ед.
Коліно Hunter HSBE 050 (1/2")1087
Коліно Hunter HSBE-075 (3/4")1087
Гнучка труба для монтажу зрошувачів Hunter Flex-SG (30 м)171615601443
SJ-506 Коліно шарнірне Hunter - 1/2х1/2x15см11110598
SJ-512 Коліно шарнірне Hunter - 1/2х1/2x30см129123117
SJ-7506 Коліно шарнірне Hunter - 3/4х1/2x15см11110598
SJ-7512 Коліно шарнірне Hunter - 3/4х1/2x30см129123117
SJ-706 Коліно шарнірне Hunter - 3/4х3/4x15см11110598
SJ-712 Коліно шарнірне Hunter - 3/4х3/4x30см129123117
Фільтр пускового комплекту Hunter HFR-100-75-25 (1.7bar)156014431365
Фільтр пускового комплекту Hunter HFR-100-75-40 (2.8bar)156014431365
Пусковий комплект крапельного поливу Hunter PCZ-101-25 (1.7bar)292527302535
Пусковий комплект крапельного поливу Hunter PCZ-101-40 (2.8bar)292527302535
Прапорець маркувальний Hunter (100 шт.)702624585
Зворотний дзвінок

044-599-30-90