044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Rain Clik, Mini Click, Soil Clik, Solar Sync Sen, MWS, MWS-FR

Датчики дощу, вологості і погодні станції Hunter для систем поливу

При наявності власного саду, городу, газону і інших зон, які вимагають регулярного поливу, багато хто встановлює спеціальне обладнання для автоматизації процесу. Це і системи крапельного поливу, розбризкувачі та ін. Але крім того, для економії коштів на поливі, можна використовувати і допоміжні компоненти.

Наприклад, встановивши датчики дощу, вологості або навіть цілу погодну станцію, ви зможете значно заощадити, оскільки системи поливу не будуть даремно витрачати воду перед дощем або під час підвищеної вологості, коли води рослинам і так достатньо.

Наш магазин пропонує великий асортимент пристроїв компанії "Хантер". Ми є офіційним дистриб'ютором виробника і надаємо можливість кожному клієнту купувати обладнання оптом і в роздріб за найвигіднішими цінами.

Що ви знайдете в цьому розділі?

Асортимент категорії пропонує широкий вибір обладнання для контролю клімату та управління системою поливу на підставі отриманих даних. Зокрема, тут ви можете замовити:

Датчики дощу

Пристрій відстежує опади і відключає систему поливу під час дощу. Головним його завданням стає відключення живлення контроллера або таймера автополиву, в залежності від використовуваного обладнання. Такі пристрої представлені у варіантах Mini-Clik і Rain-Clik.

Працює пристрій наступним чином:

1. Вода потрапляє на спеціальну платформу.

2. Проникає всередину датчика.

3. Усередині намокає підкладка, яка розбухає і замикає контакти.

4. Відбувається відключення системи поливу.

Датчик працює як в штатному режимі, так і в рамках швидкого відключення. Якщо полив тільки включився і різко пішов дощ, датчик спрацює буквально протягом 2-5 хвилин. Для повернення в початковий стан йому буде потрібно кілька годин.

Датчик сонячної синхронізації

Завданням цього пристрою стає розрахунок інтенсивності випаровування вологи з поверхні землі під впливом ультрафіолетових променів. Так, датчик розраховує ET для організації правильного сезонного регулювання системи поливу.

Датчик вологості грунту

Більш точний прилад, який вимірює безпосередній рівень вологості ґрунту і включає полив при його висиханні, а також, в подальшому, вимикає його при насиченні землі водою.

Цей датчик більш точно зазначає стан грунту і допомагає зрозуміти, чи потрібно проводити полив чи ні. Але найкраще використовувати його в комплекті з датчиком дощу, оскільки якщо буде запущено полив і раптом піде дощ, то цей тип датчика не зможе його відстежити, а поки на нього прийде аналіз ґрунту з нормальною вологістю, то на поверхні збереться велика кількість води, яке забезпечить підвищений розмір цього показника.

Датчик заморозків

Відстежує температуру повітря і припиняє полив рослин при її сильному зниженні, щоб уникнути пошкодження коренів. Називається датчик FREEZE-CLIK.

Спрацьовує блокування поливу при температурі повітря 3 градуси і мене. Як тільки вона повертається в норму, то полив відновлюється.

Пристрої можуть бути як провідні, так і бездротові.

Датчик вітру

Пристрої WIND-CLIK, або датчики вітру. Система поливу повинна працювати тільки в спокійну погоду, оскільки при сильному вітрі струменя води нерівномірно розподіляються. Тому, при підвищеній вітряна цей датчик відключає систему.

Мініпогодні станції

Це комбіновані пристрої, які включають в себе відразу кілька датчиків. Найбільш досконале обладнання може включати всі датчики одночасно (дощу, вітру, заморозків і ін.). Таким чином, досить встановити міні метеостанцію і можна залишати систему поливу в автономному режимі на довгий термін. Вона сама буде включатися при необхідності і вимикатися.

Використання професійної системи дозволяє максимально підвищити ефективність використання системи поливу. Особливо якщо мова йде про професійну метеостанції ET System. З таким обладнанням, ви зможете:

1. Керувати поливом, щодня змінюючи налаштування.

2. Створити свою програму зрошення, в залежності від рослин на ділянці.

3. Встановити витрата певної кількості води.

4. Контролювати всі процеси віддалено при підключенні пристрою.

Звичайно на невеликих ділянках і при особистому використанні установка професійної метеостанції буде недоцільною, в такому випадку варто вибрати міні варіант. Але ось для облаштування великих площ, полів з рослинами і великих теплиць, використовувати таке обладнання буде кращим рішенням.

Витратоміри і датчики потоку

Використовуються для контролю стану системи і отримання інформації про її роботі. При підвищенні витрати можна запідозрити наявність протікання, що може привести не тільки до зайвих витрат, але також і загибелі рослин.

 Як можна зрозуміти, існує велика кількість датчиків, які використовуються в тих чи інших системах і в деяких випадках є незамінними. Але їх потрібно правильно підібрати. Ми рекомендуємо використовувати обладнання компанії "Хантер", яке зарекомендувало себе за багаторічну історію роботи.

Чому варто використовувати датчики в системах поливу?

Застосування датчика дощу, вітру або інших не є обов'язковим, але в той же час це допомагає значно економити кошти, а також позбавити себе від великої кількості клопоту. Тому ми виділили 10 основних причин, чому потрібно застосовувати датчики, окремі або ж комплексні кліматичні установки:

1. Повністю виключається безглуздий витрата води, а також надмірне зволоження грунту.

2. Завдяки відключення системи за певних умов, ви економите воду та електроенергію на роботу, а значить, зберігаєте гроші.

3. Датчики оперативно реагують на будь-які зміни, і якщо навіть полив був тільки запущений, але раптово пішов дощ або почався сильний вітер, система буде відразу ж зупинена.

4. Для установки обладнання не потрібно додатково перепрограмувати лічильники, контролери та інше обладнання. Потрібно тільки підключити датчик до спеціального роз'єму.

5. Можливе ручне налаштування показників, при яких буде здійснюватися зупинка поливу.

6. На функції пристрою не впливає запилення, підвищена вологість повітря і інші фактори.

7. Датчики виробництва компанії "Хантер" сумісні практично з усіма сучасними контролерами.

8. Всі пристрої комплектуються спеціальним довгим кабелем, для підключення до системи.

9. Передбачається надійне монтажне кріплення. Рекомендується закріплювати на відкритій ділянці, але при цьому віддати перевагу тіні.

10. Повноцінний автоматизований контроль поливу, який дозволяє залишати систему без нагляду на будь-який термін.

Таким чином, використання датчиків поливу стає відмінним способом удосконалити систему і зняти з себе великий ряд рутинних завдань, звільнивши час для чогось більш важливого.

Особливості використовувати датчиків "Hunter"

Прилади для контролю виробляються в декількох варіантах, це окремі датчики, або ж комплексні метеостанції, про що говорилося раніше. Погодні датчики Hunter пропонують всі можливості контролю і комбінацій. А головними особливостями такого обладнання можна виділити:

1. Сумісність з устаткуванням інших виробників, що можна зустріти не так часто.

2. Невеликий розмір сенсорів, в середньому один датчик має габарити 22 * ​​3 * 10см.

3. Кілька варіантів виконання. Датчики можуть бути як провідні, так і бездротові.

4. Працездатність джерела живлення датчика протягом 10 років.

5. Тривалий термін експлуатації самого пристрою, який часто перевищує термін життя батареї.

6. Висока якість обладнання, яке прослужить вам далеко не один рік, а тому стане правильним вкладенням.

І це далеко не всі їхні особливості, завдяки яким таке обладнання використовується все частіше і вважається одним з кращих на ринку.

Навіщо потрібен автополив і його контроль?

Як можна зрозуміти, все датчики використовуються виключно для контролю системи автоматичного поливу. Але є цим комплекс обладнання, для чого він потрібен і навіщо його контролювати?

Автоматичний полив представляє цілий комплекс деталей і комплектуючих, які створюють систему, що забезпечує автоматизацію поливу. Необхідно використання такого обладнання для вирощування рослин і підтримки для них потрібного рівня вологості, оскільки природної вологи їм недостатньо.

Основними цілями використання системи автоматичного поливу стають:

1. Створити правильний мікроклімат для розвитку рослин.

2. Захистити рослини від бур'янів. Сформована коренева система не дає їм рости.

3. Чи гарантує збільшення родючості і високу врожайність.

4. Підвищує стійкість до хвороб.

Саме тому системи автополиву з датчиками клімату застосовуються в будь-яких сферах, де мова заходить про вирощування різних культур і рослин, серед яких:

1. Квіти, клумби та декоративні трав'янисті покриття.

2. Родючі і квіткові кущі.

3. Дерева, як хвойні, так і листяні.

4. Вирощування газону.

5. Сільськогосподарські культури.

Єдиним моментом стає правильне проектування індивідуального поливу і налаштування обладнання. У чому потрібна допомога фахівців, але можна вирішити це питання і самостійно. А з вибором обладнання вам допоможуть наші співробітники.

Датчики контролю систем поливу оптом і в роздріб

Наша компанія надає кожному можливість купити продукцію як оптом, так і в роздріб. Така можливість дозволяє співпрацювати з нами будь-якому клієнту, будь то простий власник саду, який хоче облаштувати систему поливу або ж великий бізнесмен, бажаючих поставити датчики на гектарах ділянок.

Крім того, це дозволяє максимально раціонально розподіляти бюджет, оскільки чим більше ви купуєте, тим менше коштує товар, а це відмінний бонус для комерційних закупівель, який дозволяє сильно заощадити.

Ми пропонуємо тільки сертифікований товар, який проходить всі необхідні перевірки якості і комплектується відповідними документами. Покупець за запитом може отримати всі необхідні документи і сертифікати для підтвердження якості.

Чому саме вироби компанії "Хантер"

Цей виробник пропонує світові свої товари вже 40 років, і за цей час заслужив гарну репутацію. Продукція займає лідируючі позиції на ринку, серед устаткування для оснащення систем автоматичного поливу. Кожна модель опрацьована до дрібниць, повинна пройти тестування і має тривалу гарантію. Але навіть по її закінченні пристрої продовжують свою роботу довгі роки, у чому вже переконалися сотні тисяч клієнтів компанії.

Крім того, виробник пропонує максимально широкий асортимент, серед якого кожен гарантовано зможе підібрати для себе відповідні вироби і створити свою унікальну систему автоматичного поливу, яка буде працювати довгі роки.

При цьому, все обладнання Hunter має великий ряд переваг. Серед основних, на які варто загострити увагу, можна виділити:

1. Висока якість продукції. Кожен елемент детально опрацьовується, а збірка виконується з використанням високотехнологічного обладнання.

2. У виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали, які не виділяють шкідливих речовин при експлуатації.

3. Високий рівень надійності. Цей фактор перевірений часом, до того ж, виробник надає гарантію на всі свої вироби.

4. Для використання не потрібно спеціальних навичок. Потрібно лише вивчити інструкцію і правильно встановити обладнання, слідуючи їй, а далі провести настройку.

А головною перевагою стає практичність. Устаткування може бути використано в комплексі з будь-якими іншими виробами і пристроями, в тому числі і від інших виробників.

Правила установки і експлуатації датчиків Хантер

Якщо ви хочете отримати повноцінну функціональну систему автоматичного поливу з використанням кліматичних датчиків, то варто дотримуватися кількох простих правил:

1. При установці обладнання в точності дотримуйтесь представленої в комплекті інструкції. Також ви можете скористатися допомогою досвідчених майстрів, що забезпечує швидку установку і виключить проблеми з пристроями.

2. Використовувати обладнання потрібно тільки за його прямим призначенням.

3. При будь-яких дефектах і поломки варто відразу звертатися в сервісний центр. Проводити ремонт самостійно не варто, оскільки так ви можете пошкодити оснащення, а крім того, гарантія тоді буде недійсною.

4. При установці датчиків дощу, варто монтувати на відкритій ділянці, де виключено випадкове потрапляння вологи, наприклад, на стовпах або огорожі.

5. Саме оснащення, незалежно від його типу варто встановлювати в тіні. За винятком датчика для вимірювання сонячного впливу на грунт.

Також вам потрібно розуміти, що в разі пошкодження оснащення під час неправильного монтажу або ж самостійна заміна деталей, гарантія буде анульована. Тому краще скористатися послугами фахівців.

Купуйте у нас надійно і з гарантією

Наш магазин є офіційним дистриб'ютором компанії "Hunter", а тому стає кращим рішенням для покупки якісного обладнання за максимально вигідними цінами.

Ми отримуємо все вироби прямими поставками без посередників, а тому можемо гарантувати доступні ціни, висока якість і найвигідніші умови співпраці для кожного клієнта. Незалежно від того, купуєте ви оптом чи вроздріб.

Крім того, ми гарантуємо кожному покупцеві великий ряд переваг, серед яких:

1. Швидка доставка товарів по всій Україні. Незалежно від того, як далеко ви перебуваєте від Києва, ми пропонуємо оперативну доставку замовлення "Новою Поштою" та іншими транспортними компаніями. При проживанні в столиці або прилеглому місті, ви можете отримати товар на складі компанії, що дозволить додатково заощадити.

2. Максимально вигідні ціни на весь асортимент компанії.

3. Велика кількість різного роду акцій і знижок для постійних клієнтів, при оптових замовленнях і ін.

4. Спеціальні пропозиції і умови для постійних замовників.

5. Допомога в підборі обладнання та проектуванні системи поливу під ваші вимоги.

6. Повноцінне сервісне обслуговування обладнання і підтримка клієнта протягом гарантійного періоду.

7. Також пропонуємо і післягарантійне обслуговування в сервісних центрах компанії.

8. Оперативна допомога у вирішенні будь-яких питань.

9. Тільки якісний товар, який проходить ретельні перевірки нашими фахівцями. Ми повністю виключаємо заводський брак, дефекти, пошкодження і будь-які несправності.

10. Усі позиції каталогу завжди в наявності. Єдиним моментом стає індивідуальне обговорення при великому оптовому замовленні.

Також ми надаємо всю необхідну документацію на кожне вироби, включаючи сертифікати якості, накладні, декларації та інші документи. Більш детально дізнатися про цікавить вас товар і оформити замовлення, ви можете поспілкувавшись з менеджером компанії по телефону. Вам достатньо зателефонувати в будь-який зручний час і уточнити всю необхідну інформацію, починаючи від опису і технічних характеристик, і закінчуючи всіма особливостями використання обладнання.

Таким чином, ви зможете гарантовано підібрати саме те, що вам потрібно, не витрачати зайві кошти і правильно організувати полив на ділянці, незалежно від масштабів системи.

Інтернет-магазин "Хантер" в Києві - надійний партнер для купівлі обладнання

Наш інтернет-магазин пропонує тільки якісне оснащення для організації систем поливу. При цьому ми надаємо тривалу гарантію від виробника і сервісне обслуговування, чого не дають багато компаній.

Всі поставки обладнання проводяться безпосередньо від виробника, виключаючи будь-яких посередників з ланцюга, що дозволяє максимально знизити ціну для кожного покупця.

А головною нашою перевагою стає індивідуальне формування вартості в залежності від обсягу покупки. Чим більше ви берете, тим менше це коштує. А все, що потрібно - це оформити замовлення на сайті і вже найближчим часом отримати все необхідне обладнання. Для оформлення замовлення ми пропонуємо кілька варіантів:

1. Залишити заявку на сайті. Вибрати необхідну модель, додати в кошик і натиснути кнопку замовити.

2. Написати нам на пошту. Напишіть на пошту на сайті компанії і вкажіть яке обладнання вас цікавить.

3. Зателефонувати менеджеру по телефону.

4. Особисто з'явитися в офіс компанії. Завітавши до офісу, ви зможете особисто подивитися всі екземпляри, отримати консультацію фахівця і підібрати найбільш підходящі варіанти датчиків.

Незалежно від того, який саме варіант вами буде обраний, наш фахівець зв'яжеться з вами і далі буде потрібно:

1. Обговорити з менеджером всі умови замовлення та проконсультуватися щодо вибору.

2. Надати необхідну інформацію для організації доставки замовлення.

3. Виконати оплату карткою або оформити відправку післяплатою без передоплати.

Після цього замовлення буде упакований і відправлений, а ви в свою чергу отримаєте всю необхідну інформацію для його отримання і відстеження.

Якщо вам необхідно якісне обладнання для оснащення системи поливу та її управлінням на підставі аналізу кліматичних умов? Тоді звернутися в нашу компанію і замовити датчики Хантер буде кращим рішенням. Ми гарантуємо швидку доставку, доступні ціни та широкий асортимент товарів для кожного покупця. Також підтверджуємо якість товарів усіма документами і, при необхідності, ви отримаєте додаткові дані за запитом. Звертайтеся!

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 3 шт.
грн за ед.
від 5 шт.
грн за ед.
Датчик дождю Hunter Rain Clik156014821414
Датчик дощу з регулюванням опадів Hunter Mini-Clik156014821414
Бездротовий датчик дощу Hunter WR-Click468040953900
Датчик сонячної синхронізації Hunter SOLAR SYNC-SEN487544854290
Датчик вологості грунту Hunter Soil-Clik663054604095
Мініпогодная станція дощ-вітер Hunter MWS1092099459165
Мініпогодная станція дощ-вітер-мороз Hunter MWS-FR124801131010530
Датчик заморозків Hunter Freeze Clik234021451950
Панель сонячна Hunter SPNODE663060455655
Датчик вологості грунту Hunter SC-Probe для Node-BT195017551560
Датчик вітру Hunter Wind-Clik702066305850
Датчик протоку Hunter Flow-Clik156001482013650
Витратомір води Hunter HC-100-FLOW-B936085807995
Витратомір води Hunter HC-150-FLOW-B183301716015990
Витратомір води Hunter HC-150-FLOW-B245702301021450
Зворотний дзвінок

044-599-30-90