044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Сопла спрей Hunter

Сопла спрей Hunter

Створення якісного поливу для зелених насаджень - основне завдання, яке лягає на користувача. Забезпечити зрошення можливо вручну або за допомогою автоматичних систем поливу. При наявності великих земельних ділянок, ручний полив займає багато часу і сил. У той час, використання САП дозволяє виконати зрошення в будь-який зручний момент завдяки можливості налаштування режиму роботи.

Сопла спрей Хантер є ідеальним варіантом для створення якісного поливу зелених насаджень. Особливість роботи даних пристроїв полягає в функціоналі спрею - вода розпорошується на невеликі краплі, які легко і просто вбираються ґрунтом завдяки дрібній дисперсії вологи.

Магазин іригаційного обладнання "Хантер" в Києві пропонує сопла спреї від американського виробника за доступними ціновими пропозиціями. Поставки продукції виконуються безпосередньо зі складів офіційного дистриб'ютора виробника, що забезпечує постійну наявність товару. Пропонуємо купити сопла спреї Hunter оптом і в роздріб, що актуально для комерції та власних (під вимоги будь-якої системи автоматичного поливу).

Ціна сопла спрею Хантер в залежності від кількості в замовленні змінюється - при покупці оптом вартість набагато нижче, ніж в роздріб. При оформленні замовлення від 25 і 50 штук можна заощадити велику суму, що актуально для будь-якого покупця.

Оновлення асортименту дозволяє придбати продукцію в будь-який час і в потрібній кількості - одне з правил нашого інтернет-магазину. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє задовольнити побажання щодо створення якісної системи зрошення.

При виникненні будь-яких питань щодо іригаційного обладнання рекомендується зв'язатися з нашим менеджером - отримати допомогу можна в зручний час по телефону, в онлайн-чаті, по електронній пошті або особисто відвідавши наш офіс.

Чому "Hunter" довіряють користувачі

Американська компанія вже 40 років займається виготовленням іригаційного обладнання для створення систем автоматичного поливу. Велика популярність продукції обумовлена ​​використанням власних технологій, які забезпечують постійне постачання води зелених насаджень.

Асортимент продукції, що виготовляється включає в себе контролери (електронні блоки управління), різні зрошувачі, електромагнітні клапани, датчики і допоміжне обладнання. Все це дозволяє створити автоматичну систему поливу будь-якої складності і конструкції, яка забезпечить полив при мінімальному втручанні з боку людини.

Кожен виріб, в тому числі і сопла-спреї проходять ретельне випробування перед організацією серійного виробництва. Це гарантує відмінний функціонал і великий експлуатаційний ресурс.

В високій якості іригаційного обладнання встигли переконатися сотні тисяч користувачів - все характеристики продукції відповідають заявленим (є сертифікати).

Що пропонує розділ

В даному розділі запропоновано величезний асортимент сопло-спреїв Хантер, які мають різні характеристики. Відзначимо, що в залежності від особливостей системи автополиву, потрібно підбирати продукцію відповідну проекту САП.

Інтернет-магазин "Хантер" пропонує сопла-спреї (модельний ряд А) з різними технічними характеристиками - можливість регулювання сектора зрошення від 0 до 360 градусів. Діапазон довжини створюваних струменів - від 120 до 520 см (1,2 - 5,2 метра).

Така варіативність дозволяє підібрати підходящу модель сопла спрея для будь-якої земельної ділянки, беручи до уваги особливості зелених насаджень.

Крім цього, в асортименті є смугові сопла для поливу Хантер. Застосовуються дані зрошувачі для забезпечення поливу на окремих земельних ділянках, що особливо актуально для квіткових газонів, теплиць і садів.

Особливість запропонованого модельного ряду - створення цілеспрямованої водної смуги, яка забезпечить якісний полив ділянки землі. У більшості застосовуються такі зрошувачі для поливу газонів, квітів і чагарників - така конструкція дозволяє встановити пристрої поруч з доріжками, не допускаючи їх намокання, як це може бути з круговими дощовиками.

Технічні характеристики сопел наступні (по модельним лінійкам):

• LCS-515 - є лівобічними фронтальними зрошувачами (смуга води утворюється ліворуч). Експлуатаційне тиск від 1 до 2,5 бар, ширина - 1,2 - 1,5 м, довжина - 4,2 - 4,5 м. Пропускна здатність варіюється від 1,7 до 2,7 літра в хвилину, що дозволяє точно регулювати споживання води.

• RCS-515 - створює правобічний фронтальний полив, робочий тиск від 1 до 2,5 бар. Розміри створюваної смуги ідентичні з лівосторонньої моделлю. Споживання води може становити від 1,7 до 2,7 л / хв.

• SS-530 - забезпечує фронтальне зрошення, функціональне тиск від 1 до 2,5 бар. Ширина створюваної смуги - 1,2-1,5 м, довжина - 8,5-9,1 метра. Витрата води в хвилину від 3,5 - 5,5 літра в хвилину.

• ES-515 - сопло спрей з лівостороннім поливом, з підвищенними обсягами роботи. Експлуатаційний тиск від 1 до 2,5 бар. Ширина водної смуги - 1,1 - 1,5 метра, довжина - 4,2 - 4,5 м. Пропускна здатність в хвилину становить від 1,7 до 2,7 літрів.

• CS-530 - зрошувач забезпечує лівобічний і правобічний полив. Робочий тиск води в системі від 100 до 250 кПа. Ширина водних смуг - 1,2-1,5 м, довжина - від 8,5 до 9,1 метра. Кількість води, що пропускається в хвилину варіюється від 3,5 до 5,5 літра.

• SS-918 - смуговий сопло Хантер забезпечує фронтальний полив з експлуатаційним тиском від 100 до 250 бар. Розміри створюваної смуги - 2,4-2,7х5,2-5,5 метра (ширина і довжина відповідно).

Переваги сопла-спреїв Hunter

До переваг даної продукції потрібно віднести:

• Великий робочий ресурс - застосовується якісний матеріал і комплектуючі, що володіють підвищеною опірністю до стирання і механічних впливів.

• Кожне сопло-спрей Hunter має власне кольорове маркування - можливість швидко визначити модель вироби і гарантія швидкого знаходження пристрою на земельній ділянці. Така особливість дозволяє не витрачати багато часу на пошуки і виконати технічне обслуговування, ремонт або заміну в мінімальні терміни.

• Просте ТО, яке не потребує особливих навичок з боку користувача - проста конструкція і невелика кількість деталей дає можливість оперативно виконати потрібні роботи, не привертаючи сторонніх фахівців. У комплекті поставляється докладна інструкція, де вказана вся інформація щодо зрошувача.

• Наявність гарантії від виробника на 24 місяці - вагомий аргумент для покупки даного іригаційного обладнання для створення системи автоматичного поливу будь-якої складності.

• Опрацьованість конструкції кожного виробу, що дозволяє виконати швидку заміну на аналогічну модель. Користувачеві не потрібно турбуватися про те, що сопло-спрей Хантер встановиться на місце підключення до трубопроводу системи автономного поливу.

• При виготовленні застосовується якісний і безпечний матеріал (пластик, нержавіюча сталь, алюміній). При експлуатації виключена можливість утворення грибка і корозійних процесів.

• Є захист від засмічень в ході використання. При необхідності можна встановити фільтруючий елемент після електромагнітного клапана, що не допустить потрапляння в сопло-спрей дрібного сміття і частинок, що збільшить його термін служби.

Установка сопла-спрей Хантер

Для виконання монтажу досить мінімальної кількості інструментів або повна їх відсутність, а то й потрібно виконати розбір насадки. З боку користувача потрібно виконувати етапи установки відповідно до інструкції - це виключить виникнення проблем і буде гарантією працездатності пристрою в процесі роботи.

Сопло-спрей Хантер встановлюється на висувні дощовики даного бренду, що дозволяє організувати необхідну якість зрошення. Швидкість заміни обумовлена ​​продуманою конструкцією зрошувача.

Чому варто звернути увагу на сопла спреї даного виробника

• Можливість точно внести корективи поливу - користувач може самостійно налаштувати параметри зрошення, витративши мінімум часу (радіус поливу, установка сектора).

• енергозберігаюча програма води - пристрої спроектовані таким чином, що забезпечує невеликі витрати.

• Надійність - при правильному догляді (потрібен періодично) насадка-спрей Хантер може прослужити не один сезон, що актуально для будь-якого напрямку діяльності.

• Підтримка постійної витрати води - пропускна здатність не змінюється в процесі експлуатації, незалежно від тиску води.

• Можливість витримувати гідравлічні удари - конструкція не піддається пошкодженням, викликаним перепадами тиску всередині системи автоматичного поливу.

• Використання безпечних матеріалів - при експлуатації не виділяються шкідливі і небезпечні речовини з полімерного складу.

• Несприйнятливість до ультрафіолету - прямі сонячні промені не впливають на виріб. Насадка не втрачає своїх початкових властивостей і характеристик, в тому числі і форму (використовуваний пластик може витримувати тривалий вплив УФ-променів, не змінюючи власну структуру).

• Рівномірність зрошення гарантується - сопло забезпечує однакове постачання води ввіреного ділянки землі.

Форсунка-спрей Хантер забезпечує ефективний полив незалежно від зовнішніх погодних факторів. Вітер не робить ніякого впливу на процес зрошення, тобто водна смуга без відхилень досягає земної поверхні, гарантуючи якісний полив. Актуально при догляді за домашніми газонами і полями для гольфу.

Все це робить вироби ідеальним варіантом для проектування і створення системи автоматичного поливу будь-якої складності і особливостями.

Як правильно вибрати сопло-спрей Hunter

Для отримання ефективного зрошення, рекомендується дотримуватися наступних рекомендацій:

• Знати, де буде встановлена ​​насадка - в залежності від місця її розміщення потрібно підібрати підходящу модель. Наприклад, для саду відмінно підійде сопло регульоване Hunter 12-A (в тому числі і інші зрошувачі з цієї лінійки). Для поливу газонів / полів для гольфу або квіткових клумб, актуальними будуть пристрої з статевим зрошенням - серія S (LCS, RCS, SS, CS, ES).

• На який тиск буде розрахована система автоматичного зрошення - кожне із запропонованих виробів має власні діапазони роботи. Перевищення цього показника може стати причиною виходу з ладу пристроїв без можливості їх відновлення.

• Яка кількість води потрібна для нормального росту рослин, тобто точно знати пропускну здатність. Регульоване сопло-спрей Хантер має відповідати заявленим вимогам.

• Швидкий пошук пристрою для його технічного обслуговування, демонтажу або заміни - кожен зрошувач має індивідуальне колірне виконання, що дозволяє швидко знайти його на ділянці землі в будь-який час (вночі за допомогою ліхтарика).

Рекомендації при експлуатації

Для отримання ефективного поливу і недопущення виникнення поломок, з боку користувача необхідно дотримуватися простих правил:

• Перед міжсезонний зберіганням потрібно ретельно очистити сопло-спрей шляхом промивання. Далі потрібно почекати повного висихання і упакувати в будь-який ящик.

• При виявленні механічних пошкоджень потрібно виключити використання регульованої насадки-спрея Хантер. Наявність дефектів може негативно позначитися на кількості споживаної води (протікання корпусу, слаба фіксація і т.д.) - додаткові фінансові витрати (оплата рахунку за воду).

• При виникненнях труднощів в процесі монтажу не потрібно використовувати більше зусиль ніж потрібно. Це здатне привести до поломки як самої насадки, так і дощовиків, де вона буде встановлюватися. Рекомендується переконатися у відсутності видимих ​​дефектів у обох пристроїв.

• Використовувати сопло-спрей Hunter тільки за призначенням - застосування пристрою для інших цілей гарантовано призведе до його поломки.

• Виключити потрапляння пристрою до дітей і тварин.

• При заміні зрошувача на інший, потрібно правильно виконувати демонтаж і монтаж. У процесі технічного обслуговування потрібно використовувати відповідні інструменти, що виключає можливість поломки пристрою.

Дотримання даних рекомендацій дозволить збільшити робочий ресурс запропонованого іригаційного обладнання в кілька разів, що цінується користувачами, в тому числі і проектувальниками автоматичних систем зрошення.

Плюси запропонованого асортименту іригаційного обладнання

До переваг даного розділу потрібно віднести наступне:

• Регулярне оновлення товарів - регульовані сопла-спреї Хантер доставляються прямо від виробника (його офіційного представника) без залучення посередників. Це забезпечує доступну вартість продукції, незалежно від обсягу замовлення.

• Пропонуються перевірені і якісні товари - при вступі на наші склади, продукція інспектується нашими співробітниками на відсутність пошкоджень і дефектів, які могли виникнути в ході транспортування. Окремо перевіряється працездатність і відповідність заявленим заводом-виробником параметрам.

• Гарантія наявності продукції, що забезпечує можливість як оптової, так і роздрібного продажу. Це дозволяє отримати в розпорядження необхідну кількість іригаційного обладнання, незалежно від напрямку їх використання - комерція (продаж), приватне користування.

• На заводі надається гарантія - кожна модель має сертифікати якості, які свідчать про відповідність зазначеним ТТХ і безпечної експлуатації.

Менеджер, при виникненні питань, надасть відповіді зручним для Вас способом (телефон, електронна пошта, онлайн-чат або при особистій розмові). Для більш ретельного ознайомлення з асортиментом можна відвідати наш офіс, що актуально для жителів столиці і сусідніх міст.

Будь-яка із запропонованих одиниць продукції має опис та інструкцію, що дозволяє швидко ознайомитися з характеристиками для подальшого прийняття рішення про покупці відповідного іригаційного оснащення для майбутньої системи автоматичного поливу.

Замовити сопло-спрей Хантер від представленого виробника - отримати якісне обладнання для САП, незалежно від її особливостей конструкції і складності проектування. Надійність і великий робочий ресурс є головними відмінними властивостями даної продукції.

Що отримує клієнт від співпраці з нами

При зверненні до нас, кожен покупець отримує:

• Сервісне обслуговування - індивідуальний підхід до кожного покупця, беручи до уваги його побажання. Наші менеджери знайдуть спільну мову з кожним замовником.

• Своєчасна допомога при виникненні будь-яких питань (проблеми вибору, детальна інформація про продукцію і т.д.) - консультацію можливо отримати відповідним для Вас способом.

• Гарантія доступних і вигідних цін - є акції, знижки і розпродажі іригаційного обладнання. Пропонуємо продукцію різної цінової категорії, що актуально для покупців з будь-яким бюджетом.

• Оперативна доставка в будь-яке місто України, незважаючи на віддаленість клієнта. Транспортування замовлення здійснюється без затримок за часом, що забезпечує отримання товару в раніше омовлені терміни. Поставка проводиться "Новою Поштою", жителі Києва і найближчих міст можуть самостійно забрати продукцію (доступний самовивіз).

• Оптовий і роздрібний продаж іригаційного обладнання - оформити замовлення можна в будь-якій кількості. Відзначимо при купівлі великої партії можна добре заощадити - вартість товару (за одиницю) зменшується в залежності від обсягу.

• Спеціальні пропозиції для оптових і постійних замовників - відмінна можливість витратити мінімум грошей і отримати якісний товар з гарантією від виробника.

Довіртеся інтернет-магазину "Hunter" - купуйте якісне іригаційне оснащення для створення систем автополиву. Пропонуємо товар на будь-який наявний бюджет, наші співробітники допоможуть з вибором відповідної моделі в співвідношенні ціна-якість у зручний для Вас час.

Оформлення замовлення

Купити регульоване сопло-спрей Хантер в Києві за низькою ціною оптом і в роздріб можна у нас. Гарантуємо швидку доставку по всій території України, з огляду на віддаленість покупця - виконаємо транспортування оптимальним для замовника способом. Товар завжди в наявності, що дозволяє оформити покупку в режимі 24/7. У процесі спілкування з менеджером рекомендується надавати достовірну та актуальну інформацію - це не допустить проблем з доставкою, оплатою і отриманням замовлення.

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 25 шт.
грн за ед.
від 50 шт.
грн за ед.
Сопло регульоване Hunter 4-A (сектор 0°- 360° радіус 1.2 м)595349
Сопло регульоване Hunter 6-A (сектор 0°- 360° радіус 1.8 м)595349
Сопло регульоване Hunter 8-A (сектор 0°- 360° радіус 2.4 м)595349
Сопло регульоване Hunter 10-A (сектор 0°- 360° радіус 3.0 м)595349
Сопло регульоване Hunter 12-A (сектор 0°- 360° радиус 3.7 м)595349
Сопло регульоване Hunter 15-A (сектор 0°- 360° радіус 4.6 м)595349
Сопло регульоване Hunter 17-A (сектор 0°- 360° радіус 5.2 м)595349
Сопло статичне Hunter LCS-515 (прямокутник 1.5 м вперед 4.5 м праворуч від себе)686257
Сопло статичне Hunter RCS-515 (прямокутник 1.5 м вперед 4.5 м ліворуч від себе)686257
Сопло статичне Hunter SS-530 (прямокутник 1.5 м вперед 4.5 м по краям від себе)686257
Сопло статичне Hunter SS-918 (прямокутник 2.7 м вперед 2.75 м по краям від себе)686257
Сопло статичне Hunter CS-530 (прямокутник 0.75 м вперед/назад 4.5 м по краям від себе)686257
Сопло статичне Hunter ES-515 (прямокутник 4.5 м вперед 0,75 м по краям від себе)686257
Зворотний дзвінок

044-599-30-90