044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Контролери для поливу Hunter

Контролери для поливу Hunter - електронні блоки, що забезпечують управління і контроль за роботою автоматичної системи поливу. Пропонуються моделі з підтримкою різної кількості зон. В асортименті контролери для зовнішнього і внутрішнього використання - з захисними кришками і без них. Додатково представлені комплектуючі - модулі розширення кількості зон, змінні панелі, трансформатори (блоки живлення). Є моделі ЕБУ з бездротовим зв'язком - управляти пристроєм можна за допомогою телефону зі спеціальним встановленим додатком. Модельний ряд представлений серіями Eco Logic, X-Core, X2, HC, PHC, IC, I2C, Node. Контролери серії Eco Logic, вони ж ELC має найнижчу ціну та мінімальної функціонал. X-Core найпопулярніші контролери від Hunter але їх поступово виживає нова серія контролерів X2, так як він після придбання модуля Hunter Wand стає керованим по WіFi і нічим не поступається більш дорогим серіям як HC і PHC. IC, I2C як правило використовують на великих або комерційних об'єктах а контролери типу Node там де немає основного живлення від мережі і є потреба в роботі автономно від батарейок.

Електромагнітні клапани Hunter

Електромагнітні клапани Hunter - крани з електричним приводом, які забезпечують подачу води до потрібної ділянки автономної системи зрошення. Управляються дані пристрої контролером, який подає сигнал на відкриття. Основним елементом електричного крана є соленоїд - котушка, що забезпечує притягання запірного клапана. Запропоновано пристрої з різною пропускною здатністю і розмірами підключень до трубопроводу. В даному асортименті також запропоновані такі елементи конструкції електричних кранів, як соленоїди (електромагнітні котушки) з живленням 9В і 24В для різних моделей клапанів. Модельний ряд складається з серій PGV та ICV c більш посиленим корпусом розраховані на більш високий робочий тиск в системі автоматичного поливу. Клапани з позначенням MMB має зовнішні різьби на відміну від стандартних клапанів з внутрішньою різьбою.

MP Rotator Hunter

MP Rotator Hunter - форсунки для поливу, застосовуються в системах автоматичного зрошення. В асортименті пропонуються моделі MP Rotator 800, MP Rotator 815, MP Rotator 1000, MP Rotator 2000, MP Rotator 3000, MP Rotator 3500 з різними кутами регулювання сектора поливу - від 90 до 210, від 210 до 270 або повних 360 градусів. Є можливість налаштування довжини струї, що гарантує зрошення в будь-яких місцях, навіть самих важкодоступних. Кожна модель має власне кольорове маркування, що спрощує її пошук форсунки на ділянці землі. Також представлені ротатори з односторонім поливом - справа MP Rotator LCS, зліва MP Rotator RCS, попереду MP Rotator SS. Зрошувачі від даного виробника відрізняються міцністю і надійністю, що гарантує великий експлуатаційний ресурс. Форсунка Hunter MP Rotator сама економічна по витраті води в світі та не має аналогів.

Роторні зрошувачі Hunter

Компанія Hunter заслужила свою репутацію виробляючи якісні, надійні та інноваційні роторні зрошувачі, які до сих пір є еталоном для порівняння всіх роторів на ринку. Відстань в 5 метрів або в 50 метрів, продукція Hunter задовольнить будь-які потреби. У цьому розділі представлений огляд роторних зрошувачів Hunter для приватного і малого комерційного використання. Ознайомтеся з відмінностями між роторними зрошувачами Hunter всіх серій таких як PGJ, PGP, I-20, I-25, I-40, I-90, ST-1700.

Сопла спрей Hunter

Сопла спрей Hunter - змінний елемент будь-якої автономної системи поливу. Сопла Хантер виготовлені з міцного полімеру, що забезпечує великий робочий ресурс. Крім цього, пластиковий корпус виключає утворення корозійних процесів. Регульовані сопла серії A (4-A, 6-A, 8-A, 10-A, 12-A, 15-A, 17-A) здатні охопити будь-який кут зрошення від 0 до 360 градусів і є універсальним засобом для поливу будь-якого ландшафту. Сопла з фіксованим значенням типу LCS, RCS, SS, CS, ES для більш специфічних рішень. Використовуються такі пристрої для забезпечення водою будь-яких зелених насаджень.

Баблери Hunter

Сопла баблери Hunter - різновид форсунок для автоматичних систем зрошення квітів, дерев і чагарників. Пристрої забезпечують постійний тиск на виході, що актуально для будь-яких систем автоматичного поливу. Запропоновано моделі серій PNC, MSBN, AFB, 5-CST-B з різною пропускною здатністю, що дозволить встановити оптимальну витрату води. Матеріалом для виготовлення служить пластик, що виключає виникнення корозійних процесів і забезпечує великий робочий ресурс.

Статичні зрошувачі Hunter

Віялові зрошувачі Hunter - тип зрошувачів представлені серією PSU, Pros, Eco-Rotator, які виконують зрошення зелених насаджень в садах, на клумбах або газонах. Спосіб поливу максимально наближений до справжнього дощу, що забезпечує якісне постачання вологою рослин при використанні з правильно підібраною форсункою типу спрей, баблер або MP Rotator. Особливість запропонованих виробів - наявність рухомої частини за винятком Pros-00, яка висувається для проведення процесу поливу. Також пропонуємо додаткові компоненти і витратні матеріали - подовжувачі штока, зворотні клапани і фільтри (забезпечать очищення води від механічних домішок).

Датчики Hunter

Датчики Hunter - обладнання для відстеження різних показників і атмосферних явищ. Пропонуємо наступні види продукції - датчики дощу (Mini Clik, Rain Clik, WR Clik), сонячної синхронізації Solar Sync Sen, вітру Wind Clik, морозу Freeze Clik, рівня вологості грунту Soil Clik, протоку і витрати води HC Flow B, мініпогодні станції Hunter MWS і Hunter MWS-FR. В наявності як провідні та безпровідні моделі для автоматичних зрошувальних систем.

Допоміжне обладнання Hunter

Допоміжне обладнання Хантер - шарнірні коліна (SJ-7506, SJ-7512, SJ-506, SJ-512, SJ-706, SJ-712), гнучкі труби Flex-SG, пускові комплекти (PCZ-101-25, PGZ-101 -40) і фільтри для них (HFR-075-25, HFR-075-40). Це дозволяє виконувати технічне обслуговування автоматичних систем поливу і підтримувати їх працездатність і функціонал.


Hunter.kiev.ua

Наявність саду в приватному секторі, заняття бізнесом (вирощування фруктів та овочів, квітів, саджанців дерев) вимагає індивідуального підходу з боку власника. Крім закупівлі розсади і підготовки земельної ділянки, велика увага приділяється типу зрошення. Залежно від вимог, воно може бути ручним і автоматизованим.

Перший варіант - найпростіший, тому що потрібно тільки джерело води, шланга і користувач, який буде виконувати полив. Другий варіант є сучасним вирішенням питання зрошення, оскільки застосовуються контролери, зрошувачі, накопичувальні ємності і т.д.

Наш інтернет-магазин в Києві є офіційним дистриб'ютором американської компанії "Хантер" (виробник іригаційного обладнання). Прямі поставки без посередників гарантують наявність товару на складах - оформити замовлення можна оптом і в роздріб.

Асортимент постійно оновлюється - клієнти можуть першими ознайомитися з новинками від виробника в зручний час.

Чому системи автоматичного поливу популярні

Що пропонує "ХантерКиїв" покупцям:

Магазин іригаційного обладнання "Хантер" в Києві надає можливість купити великий обсяг та асортимент продукції.

Сюди відносяться:

Електромагнітні клапани Hunter - крани з електричним приводом, які забезпечують подачу води до потрібної ділянки автономної системи зрошення. Управляються дані пристрої контролером, який подає сигнал на відкриття. Основним елементом електричного крана є соленоїд - котушка, що забезпечує притягання запірного клапана. Запропоновано пристрої з різною пропускною здатністю і розмірами підключень до трубопроводу. В даному асортименті також запропоновані такі елементи конструкції електричних кранів, як соленоїди (електромагнітні котушки) з живленням 9В і 24В для різних моделей клапанів.

Контролери для поливу Hunter - електронні блоки, що забезпечують управління і контроль за роботою автоматичної системи поливу. Пропонуються моделі з підтримкою різної кількості зон. В асортименті контролери для зовнішнього і внутрішнього використання - з захисними кришками і без них. Додатково представлені комплектуючі - модулі розширення кількості зон, змінні панелі, трансформатори (блоки живлення). Є моделі ЕБУ з бездротовим зв'язком - керувати пристроєм можна за допомогою телефону зі спеціальним встановленим додатком.

MP Rotator Hunter - форсунки для поливу, застосовуються в системах автоматичного зрошення. В асортименті пропонуються моделі з різними кутами регулювання сектора поливу до 360 градусів. Є можливість налаштування довжини струменя, що гарантує зрошення в будь-яких місцях, навіть самих важкодоступних. Кожна модель має власне кольорове маркування, що спрощує її пошук форсунки на ділянці землі. Також представлені ротатори з односторонньому поливом - справа, зліва, попереду. Зрошувачі від даного виробника відрізняються міцністю і надійністю, що гарантує великий експлуатаційний ресурс.

• Сопла спрей Hunter - змінний елемент будь-якої автономної системи поливу. Сопла Хантер виготовлені з міцного полімеру, що забезпечує великий робочий ресурс. Крім цього, пластиковий корпус виключає утворення корозійних процесів. Сопла здатні охопити будь-який кут зрошення - 0-360 градусів і є універсальним засобом для поливу будь-якого ландшафту. Використовуються такі пристрої для забезпечення водою будь-яких зелених насаджень.

Сопла баблери Hunter - різновид форсунок для автоматичних систем зрошення квітів, дерев і чагарників. Пристрої забезпечують постійний тиск на виході, що актуально для будь-яких систем автоматичного поливу. Запропоновано моделі з різною пропускною здатністю, що дозволить встановити оптимальну витрату води. Матеріалом для виготовлення служить пластик, що виключає виникнення корозійних процесів і забезпечує великий робочий ресурс.

Зрошувачі Hunter - тип зрошувачів, які виконують зрошення зелених насаджень в садах, на клумбах або в теплицях. Спосіб поливу максимально наближений до справжнього дощу, що забезпечує якісне постачання вологою рослин. Особливість запропонованих виробів - наявність рухомої частини, яка висувається для проведення процесу поливу. Також пропонуємо додаткові компоненти і витратні матеріали - подовжувачі штока, зворотні клапани і фільтри (забезпечать очищення води від механічних домішок). Пропонуємо роторні і віялові зрошувачі, що дозволяє вибрати оптимальний спосіб поливу.

Датчики Hunter - обладнання для відстеження різних показників і атмосферних явищ. Пропонуємо наступні види продукції - датчики дощу, сонця, вітру, морозу, рівня вологості, протоку і витрати води. В наявності мають провідні та безпровідні моделі для автоматичних зрошувальних систем.

Крім цього, реалізуємо великий вибір допоміжного обладнання Хантер - шарнірні коліна, гнучкі труби, пускові комплекти і фільтри для них. Це дозволяє виконувати технічне обслуговування автоматичних систем поливу і підтримувати їх. Це дозволяє виконувати технічне обслуговування автоматичних систем поливу і підтримувати їх працездатність і функціонал.

Вибір варіанту покупки

Вся пропонована продукція може бути придбана оптом і в роздріб. Це зручно для будь-якого покупця, будь-то приватна використання або комерційний напрямок. Такий варіант дозволяє правильно розпорядитися наявним бюджетом.

Чим більша кількість товару купується, тим більша знижка на нього надається - відмінна пропозиція для комерції, тому що замовлення оптом дозволяє заощадити гроші.

Весь товар сертифікований і має відповідні документи, що підтверджують його якість. Надаються покупцю при його запиті, незалежно від обраної моделі.

Трохи про компанію "Хантер"

Американська компанія "Хантер" заснована в 1981 році і займається виробництвом іригаційного обладнання. Вона займає одне з лідируючих місць в світі по виготовленню якісного оснащення для систем автоматичного поливу - в цьому встигли переконатися сотні тисяч покупців.

Висока якість кожної моделі обумовлена ​​індивідуальним підходом до поставленого завдання, тому що всі вироби проходять випробування на відповідність заданим характеристикам.

Запропонований асортимент дозволяє будь-якому користувачеві створити систему автоматичного поливу відповідно до вимог і побажань. Використання якісних і безпечних матеріалів гарантує надійність і великий експлуатаційний ресурс виробів, незалежно від сфери їх використання.

Що виділяє продукцію Hunter

До переваг запропонованих товарів потрібно віднести:

• Безпечна експлуатація - при виготовленні використовуються якісні матеріали та комплектуючі, що не виділяють шкідливих речовин.

• Надійність, перевірена часом - на всю продукцію виробник Хантер надає гарантію.

• Не потрібно особливих навичок для використання - користувачеві досить слідувати інструкції (особливо відноситься складних пристроїв). Наприклад, запрограмувати контролер Hunter не складе ніяких труднощів, тому що вся інформація щодо цього процесу вказана в керівництві.

Практичність іригаційного обладнання Хантер - основне, за що користувачі цінують оснащення для систем автоматичного поливу.

Рекомендації при експлуатації обладнання Хантер

Дотримання простих і нескладних правил забезпечить великий робочий ресурс оснащення, незалежно від сфери його використання. Загальні поради щодо використання іригаційного оснащення Hunter:

• Виконувати установку обладнання потрібно відповідно до інструкції. Додатково можна попросити допомогу у майстрів-монтажників. Це забезпечить легкий монтаж і можливість швидкого створення системи автоматичного поливу.

• Використовувати оснащення тільки за прямим призначенням - одна з умов довговічною експлуатації.

• При виникненні поломок або виявлення дефектів (відразу після отримання товару) потрібно звернутися в сервісний центр для ремонту. Самостійно виконувати ТО не рекомендується, тому що відсутність навичок, знань і інструментів, крім тих випадків, де провести заміну деталі можна своїми руками (наприклад, змінити соленоїд в електромагнітних клапанах Хантер).

До відома. При пошкодженні обладнання шляхом неправильної установки або транспортуванні без дотримання правил, гарантія від виробника анулюється. Це потрібно пам'ятати в процесі оформлення замовлення.

Самостійно займатися ремонтом іригаційного обладнання не рекомендується, тому що незнання, відсутність інструментів і навичок можуть привести до повної втрати працездатності. Доручати це потрібно майстрам-ремонтникам, які нададуть гарантію на виконану роботу. Особливо це стосується складного обладнання (контролери, датчики, електричні клапани Хантер) - має враховуватися користувачем.

Інтернет-магазин "Хантер" в Києві - надійний постачальник обладнання для поливу

Наш магазин обладнання "Hunter" для систем автоматичного поливу від американського виробника - ідеальний спосіб отримати якісного іригаційне обладнання за вигідними ціновими пропозиціями.

Прямі поставки від виробника / офіційних дистриб'юторів без посередників гарантують наявність товару на складах - оформити заявку можна в зручний час. Крім цього, забезпечуємо можливість замовити товар в роздріб або оптом, що актуально для комерційного спрямування та власних.

До переваг нашої компанії потрібно віднести:

• Оперативна доставка по всій території України, незалежно від віддаленості покупця. Транспортування виконується перевіреними транспортними компаніями і "Новою Поштою". Жителі столиці і сусідніх міст можуть самостійно забрати продукцію, що дозволить заощадити на витратах.

• пропрацювала політика формування вартості - вигідні ціни на весь асортимент товарів. Акції та знижки для покупців. Постійні замовники можуть розраховувати на спеціальні пропозиції.

• Допомога при виборі та оформленні заявки - менеджер відповість на питання зручним для Вас способом (телефон, електронна пошта, онлайн-чат або при особистому спілкуванні).

• Сервісне обслуговування - приймаємо до відома побажання клієнта.

• Оперативна допомога при виникненні питань - отримати консультацію можливо зручним способом.

До відома. Інтернет-магазин "Хантер" в Києві продає якісну і працездатну продукцію. При прибутті на наші склади, товар перевіряється співробітниками на відсутність дефектів і пошкоджень, які могли утворитися в процесі транспортування.

Це робить нас лідером серед інших постачальників іригаційного обладнання для систем автоматичного поливу. Пояснюється це тим, що продукція постачається від виробника за заводськими цінами - гарантуємо відсутність накруток.

Де застосовується автоматизований полив і його переваги

Використовується такий спосіб зрошення в будь-яких місцях, де планується вирощування зелених насаджень. Обгрунтованим застосування АП буде при наявності великої кількості теплиць (комерція, приватне користування), фруктових садів, газонів (гольф), парків і скверів.

Така універсальність робить системи автоматичного поливу цінується серед користувачів, забезпечуючи додатковий вільний час. Крім цього, використання сучасних технологій дозволяє управляти зрошенням за допомогою смартфона або планшета (деякі моделі контролери Хантер мають можливість підключення до "розумному будинку").

Великою перевагою такої системи зрошення є можливість її швидкого демонтажу для подальшого зберігання. Розібрати систему можна в найкоротші терміни, не витрачаючи велику кількість грошей. Вірно упакувавши кожен компонентів, можна домогтися високого рівня майбутніх робіт після тривалого зберігання.

Після зберігання, систему поливу потрібно ретельно перевірити (випробування в роботі, візуальний огляд) - гарантія отримання працездатного оснащення для автополиву.

У порівнянні з ручним зрошенням, автоматичний полив має наступні переваги:

• Мінімальне втручання людини в роботу - від користувача потрібно тільки правильно створити проект, виконати його монтаж, а також налаштувати параметри роботи.

• Повна автоматизація - можуть бути встановлені різні датчики, які будуть стежити за погодними умовами, тим самим, виключаючи зайва витрата води. Наприклад, при наявності датчика дощу і його спрацьовуванні, система автополиву припинить зрошення, економлячи воду.

• Можливість задавати потрібні налаштування - електронні блоки управління можуть зберігати необхідну кількість раніше заданих програм в пам'яті, що дає можливість вибрати відповідну на конкретний проміжок часу. Можна відрегулювати будь-який показник, починаючи від часу подачі води і закінчуючи установкою паузи (не потрібно забувати про функції автоматичного включення / відключення, поливу потрібного сектора і т.д.).

• Створення проекту будь-якої складності - запропонований асортимент обладнання для поливу Хантер дозволяє спроектувати СП відповідно до очікувань користувача і відмітними рисами земельної ділянки.

• Проста заміна комплектуючих - при виході з ладу будь-якого елемента системи зрошення, його можна замінити аналогічним, виконавши тільки роботи по демонтажу старого та встановлення нового компонента.

• Можливість створити систему зрошення з урахуванням особливостей зелених насаджень і ділянки землі. У першому випадку - кількість води, яка споживається рослиною, тип поливу (спрей, краплі), в другому - перепади рівня землі, що призводить до зміни тиску води всередині системи поливу.

До відома. Для забезпечення постійного тиску води можна використовувати додаткові насосні установки - вибір обладнання грунтується на ємності резервуара і загальної кількості окремих секторів поливу.

Деякі моделі контролерів мають можливість підключення до бездротових мереж, що робить експлуатацію системи автополиву зручною і не вимагає особливих навичок з боку обслуговуючих фахівців.

Від правильно складеного проекту майбутньої зрошувальної системи залежить ефективність поливу - одна і гарантій отримання необхідного результату.

Переваги запропонованого асортименту

• Оновлення виконується на регулярній основі - наші клієнти мають можливість першими ознайомитися з новинками від американського виробника.

• Пропонуємо тільки якісний товар - гарантія відсутності дефектів / ушкоджень, повна працездатність продукції (перевіряється після надходження на склади).

• Товар завжди в наявності - замовити можна в будь-якій кількості.

• Надаємо гарантію на продукцію.

Детальну інформацію щодо товару може надати менеджер - зв'язатися з ним можна в зручний час і відповідним способом. Кожна продукція має докладний опис, що дозволяє за мінімум часу отримати потрібні дані (технічні характеристики, опис і т.д.).

При покупці автоматичної системи можна забути про зайві витрати, тому що застосовувані в процесі її створення комплектуючі мають великий робочий ресурс, що дозволяє бути впевненим в тому, що СП прослужить не один рік.

Кожен із запропонованих товарів має свої вимоги щодо транспортування та умов зберігання - це потрібно брати до відома користувачеві. Дотримання цих простих правил збільшить робочий ресурс виробу в рази.

"Хантер" - надійний партнер, перевірений часом

Головна причина для співпраці з нами - можливість отримувати якісну іригаційне оснащення для поливу з гарантією від виробника. Поставки продукції виконуються безпосередньо без залучення посередників, що позитивно позначається на формуванні вартості - ціна вигідна для кожного покупця. Відмітна особливість магазину полягає в пропозиції великого діапазону вартості - роздрібна ціна відрізняється від оптової (чим більше замовлення, тим вигідніше вартість).

Така політика ціноутворення робить інтернет-магазин "Хантер" ідеальним рішенням для будь-яких покупців.

Як замовити обладнання "Хантер"

Щоб купити оснащення Hunter для автоматичного поливу за вигідною ціною в Києві з доставкою в будь-яке місто України, від клієнта потрібно наступне:

• Зв'язатися з менеджером (особисто приїхати до нас в офіс, телефонний дзвінок, електронна пошта, онлайн-чат).

• Обговорити умови замовлення - місце доставки, спосіб оплати (карта, готівкові), вартість. Рекомендується надавати достовірну інформацію, тому що це виключить проблеми з транспортуванням і оплатою.

Далі менеджер надасть інформацію про час отримання замовлення і місце видачі (якщо доставка виконується "Новою Поштою" або транспортною компанією).

Потрібне якісне обладнання для автоматичних зрошувальних систем? Довіртеся нам - отримаєте іригаційне оснащення від американського виробника Хантер за вигідними цінами з доставкою по всій території України. За запитом покупця надаємо сертифікати якості від виробника.

Зворотний дзвінок

044-599-30-90