044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Електромагнітні клапани Hunter PGV, ICV

Електромагнітні клапани Hunter

Одним з елементів автоматичної системи зрошення є електромагнітний клапан, головне завдання якого полягає у відкритті / закритті трубопроводу. Процес проектування автономної системи поливу вимагає індивідуального підходу з боку власника, тому що від якості використовуваних елементів залежить функціонал і надійність АСП, незалежно від місця її установки.

Ідеальним вибором для створення автоматичної системи поливу стануть електричні крани Хантер, які встигли завоювати велику популярність серед користувачів завдяки своїй надійності і якості виготовлення. Особливістю даного обладнання є його автоматична робота - пристрій самостійно виконає відкриття / закриття трубопроводу.

Інтернет-магазин "Hunter" в Києві пропонує великий вибір електромагнітних клапанів від даного виробника за вигідними ціновими пропозиціями. Товар завжди в наявності, що пояснюється прямим співробітництвом з виробником (його офіційним дистриб'ютором) без залучення посередників. Оформити замовлення можливо зручним способом, отримати допомогу і відповіді на питання, що цікавлять можна у менеджера.

Ціна електромагнітного клапана Hunter є встановленої і не змінюється в процесі оформлення заявки. Ми пропонуємо придбати продукцію оптом і в роздріб, що актуально як для приватного користування, так і комерції. Відзначимо, що купуючи у нас, можна добре заощадити - замовляючи оптом (від 10 і 20 штук вартість набагато нижче), замовник отримує можливість зменшити витрати в кілька разів. Детальна інформація вказана в прайсі (ознайомитися з ним можна в зручний час).

Трохи про виробника

Компанія "Хантер" була заснована 40 років тому (1981 рік, США) і є світовим лідером з виробництва іригаційного обладнання. В високій якості продукції встигли переконатися сотні тисяч користувачів у всьому світі (створення автоматичних систем поливу для газонів під гру в гольф, садів, теплиць і т.д.). Всі новинки від даного виробника миттєво привертають увагу користувачів, які цінують надійність і практичність іригаційного обладнання.

Надійність і продуманість виробів - головна відмінність компанії, яке помічають всі користувачі. Кожна модель іригаційного обладнання проходить випробування, про що свідчать сертифікати якості.

Для виготовлення електромагнітних клапанів Хантер застосовуються якісні та безпечні матеріали, які забезпечують великий експлуатаційний ресурс виробу. Крім цього, електричні крани безпечні для людини в процесі роботи, тому що не виділяють шкідливих речовин і не викликають алергічних реакцій.

Що пропонує розділ

У даній категорії представлені електромагнітні клапани Hunter з різними технічними характеристиками - підібрати потрібний варіант не складе труднощів. Великий вибір дозволяє укомплектувати систему автоматичного поливу будь-якої складності, що актуально для кожного користувача.

Крім електричних вентилів, пропонуємо комплектуючі до них - соленоїди для клапанів постійного струму. Даний елемент являє собою електромагнітну котушку, яка як раз і забезпечує відкриття / закриття трубопроводу за допомогою сердечника. В асортименті є котушки на 9 і на 24В постійного струму.

До відома. Запропонований асортимент постійно оновлюється - продукція поставляється безпосередньо від виробника без посередників. Це дозволяє замовити електромагнітний клапан Hunter в будь-якій кількості, що актуально для будь-якого покупця.

Що таке електромагнітний клапан

Цей пристрій є механізмом, який забезпечує управління робочим середовищем (в нашому випадку вода), яка пересувається в трубопроводі під тиском. Основне завдання такого клапану - виконувати відкриття / закриття прохідного отвори замикаючим сердечником, який приводиться в рух за допомогою електромагнітного поля.

Незалежно від моделі, електричний вентиль має наступну конструкцію:

• Корпус клапана - виготовлений з міцного пластику, який гарантує великий експлуатаційний ресурс пристрою.

• Соленоїд з сердечником - елемент відповідає за відкриття / перекриття трубопроводу.

Принцип дії електромагнітного клапана Хантер полягає в наступному: при подачі напруги на котушку соленоїда, в ній індукується електричний струм, який створює електромагнітне поле. Сформований поле взаємодіє з сердечником, який притягається, тим самим відкриваючи трубопровід (потік води безперешкодно проходить через клапан).

Сигнал надходить від контролера через дроти, що забезпечує швидку передачу імпульсу.

До відома. Час спрацювання кожної моделі є індивідуальним - детальна інформація щодо ТТХ вказана в керівництві користувача (поставляється в комплекті).

Рекомендації при експлуатації

У процесі використання електромагнітного клапана Хантер рекомендується дотримуватися деяких правил:

• Не допускати падінь і механічних впливів сторонніми предметами - сильні пошкодження можуть привести до повної втрати працездатності електричного крана.

• Установка електромагнітного клапана Hunter повинна виконуватися відповідно до інструкції - монтується клапан в горизонтальному положенні.

• При виявленні пошкоджень проводів, заборонено проводити монтаж.

• Якщо соленоїд потрібно замінювати на ідентичний по ТТХ (напруга живлення).

• При поломці електромагнітного клапана ремонтувати його самостійно не рекомендується - це може привести до повної втрати працездатності. Доручати цю роботу потрібно сервісним центрам, які надають гарантію на виконаний ремонт.

• Використовувати при технічному обслуговуванні невідповідні для цього інструменти заборонено.

При отриманні товару на пошті або кур'єрською доставкою рекомендується провести візуальний огляд електромагнітного клапана Hunter на відсутність механічних пошкоджень.

Які несправності можуть виникнути

Як і будь-яке обладнання, електромагнітні клапани можуть припинити виконувати свою пряму функцію або починають працювати з відхиленнями. Найпоширенішими поломками є:

• Пропущення води (патьоки) - причиною цього може бути потрапляння сміття під мембрану електричного вентиля, який не дає можливості нормально закритися. Вирішення цієї проблеми - розбір пристрою з подальшим витяганням стороннього предмету (ів). Ця проблема також може виникнути через ручного відкриття клапана (для усунення досить провернути соленоїд за годинниковою стрілкою до межі).

• Чи не відбувається відкриття клапана - причиною може стати відсутність на соленоїді напруги. При його наявності, потрібно виконати перевірку вже самій електромагнітної котушки (соленоїда). Додатково можна перевірити дроти, які підключені до соленоїда і переконатися в їх цілісності.

• Знос діафрагми - з часом цей елемент втрачає свої початкові характеристики. Рішення проблеми - заміна діафрагми на нову.

• При закритті клапан не перекриває воду - причиною цього може бути прорив діафрагми. При відсутності фільтруючого елемента або її недостатності, дрібні і гострі частинки можуть пошкодити діафрагму. Заміна на нову - єдиний варіант усунути проблему.

• Згорів соленоїд - різкий стрибок напруги або неправильно змонтована електромагнітна котушка. Може бути подано напругу замість постійного, що також є причиною виходу з ладу даного елемента.

• Регулятор потоку перекрив клапан - вода не подається при надходженні сигналу (напруги) на соленоїд. Причиною може бути просте забування відкручування регулятора потоку. При цьому, клапан механічним способом перекриває воду.

• Клапан перестав вимикатися - причиною може бути засмічення фільтра в діафрагмі. Усувається проблема шляхом розбору клапана і ретельної чищенням сітчастого фільтра внизу діафрагми.

Електромагнітний клапан перестає включатися / вимикатися - при попаданні піску між штоком і корпусом соленоїда. Це не допускає рух штока вгору-вниз. Вирішується проблема шляхом видалення піску за допомогою промивання. Щоб виключити таку поломку рекомендується встановлювати гідроциклони по насосу, які зроблять наявність піску в електроклапанах мінімальною.

Крім цього, може виникнути така неприємність як випадання гумки з соленоїда. Це може статися при необережному викручуванні котушки з клапана. Потрібно відзначити, що така проблема вирішується тільки одним способом - потрібно придбати новий соленоїд (зайві витрати). Тому, доручати технічне обслуговування рекомендується фахівцям, які мають потрібні навички і нададуть гарантію на виконану роботу.

Випадання штока також є поширеною проблемою, яка виникає через неакуратне відкручування - при самостійному обслуговуванні електромагнітного клапана потрібно все процеси виконувати з максимальною акуратністю.

Рекомендації при виборі електромагнітного клапана Хантер

Для правильного підбору потрібно приймати до відома наступні фактори:

• Розміри для підключення до трубопроводу системи автономного зрошення - для забезпечення швидкої установки потрібно переконатися у відповідності діаметрів підключення. Розмір вхідного і вихідного отвори в електромагнітному клапані Хантер повинні бути ідентичні трубі.

• Пропускна здатність (кількість води, яке здатна пропустити електрична засувка в певний проміжок часу) - визначається на етапі створення проекту, з огляду на потреби зелених насаджень у волозі. Наприклад, для зрошення теплиць будуть досить невеликі витрати, для поливу газонів - середнього значення).

• Напруга живлення - для виключення проблем з підключенням і можливими поломками, потрібно купувати такий електромагнітний клапан Хантер, який підійде для має блоку управління (контролера). ЕБУ можуть видавати напругу живлення 9 або 24 В (постійний струм), тому буде помилкою підключати клапан з соленоїдом на 24В в систему з харчуванням 9 вольт. З такими моментами потрібно бути гранично обережним - зайві витрати ні до чого.

Переваги запропонованої продукції

Електромагнітні клапани Hunter володіють наступними перевагами:

• Просте технічне обслуговування (за умови виконання ТО відповідно до інструкції) - від користувача потрібно мінімум навичок та інструментів. Провести обслуговування можливо в мінімальні терміни завдяки проробленої конструкції і доступності застосовуваних запасних частин (соленоїди на 9 і 24В можна придбати в нашому інтернет-магазині).

• Є експлуатаційна гарантія - виробник надає сертифікати якості на запропонований асортимент.

• Безпечне використання - застосовуються якісні матеріали та комплектуючі, що відповідають міжнародним стандартам.

• Постійне оновлення асортименту, що дозволяє клієнтам першими знайомитися з новинками.

Все це забезпечує більшу популярність електромагнітних клапанів Хантер серед користувачів, які цінують надійність і великий експлуатаційний термін. Універсальність запропонованої продукції дозволяє використовувати її для автоматичних систем поливу будь-якої складності, конструктивних особливостей і планування.

Чому потрібно звернути увагу на електромагнітні клапани Hunter

Можливість в автоматичному режимі виконувати відкриття / перекриття трубопроводу - управляється електрична засувка за допомогою контролеру, який посилає сигнали (подає напругу на соленоїд).

• Вимагають мінімального втручання з боку людини - виконується ТО в установлені терміни, відразу після монтажу або після тривалого зберігання.

• Великий робочий ресурс, що актуально для кожного користувача.

• Вибір продукції - підібрати електромагнітний клапан для системи автоматичного поливу не складе труднощів, тому що запропоновані моделі, здатні задовольнити запити і вимоги будь-якого користувача.

• Є можливість ручного управління клапаном, що дозволить виконати подачу води або її перекриття в будь-який час.

• Не потрібно турбуватися про ефективність роботи - при будь-яких неполадках в роботі контролера, електронний блок управління сповістить користувача про це.

• Взаємозамінність деталей електромагнітного клапана - при наявності аналогічного пристрою можна виконати ремонт або технічне обслуговування несправного обладнання. Будь-яка деталь 100% підійде до іншого клапану.

Все це робить електромагнітний клапан Хантер ідеальним рішенням при проектуванні будь-якої автономної системи поливу. Наявність даного обладнання забезпечить ефективну роботу зрошувальної системи, незалежно від її особливостей і складності.

Інтернет-магазин "Хантер" - вигідні ціни та гарантія на товар

Ми напряму співпрацюємо з американським виробником без посередників, що забезпечує постійну наявність продукції на складах. Пропонуємо придбати продукцію оптом і в роздріб, що актуально для комерції та власних потреб. А ось варіативність вибору дозволяє нам забезпечити якісним іригаційним обладнанням, що має гарантію від виробника.

Звернувшись до нас, кожен покупець отримує:

• Вигідні цінові пропозиції на весь асортимент продукції, які дозволять заощадити на витратах, що обумовлено проробленої системою формування вартості.

• Персональний підхід до кожного покупця - приймаємо до відома побажанням. Якісне сервісне обслуговування.

• Гарантія наявності товару - оформити замовлення можна в будь-якій кількості.

Електромагнітний клапан Хантер запропонований в різних варіаціях - в наявності моделі з різними технічними характеристиками (пропускна здатність, напругу живлення, діаметр підключення). Такий вибір дозволяє підібрати підходящу модель в мінімальні терміни, що актуально при необхідності швидкого створення системи автоматичного поливу.

• Доставка по всій території України - швидко поставимо замовлення будь-якого обсягу до вказаного міста без тимчасових затримок. Співпрацюємо з "Новою Поштою", що забезпечує своєчасну транспортування продукції з гарантією збереження і відсутністю пошкоджень. Для жителів столиці і сусідніх міст надається можливість самовивозу, що дозволить заощадити на доставці.

• Допомога при виникненні питань - зв'язатися з менеджером можна за телефоном, за допомогою електронної пошти або особисто відвідавши наш офіс.

Все це робить нас надійним і перевіреним партнером для кожного покупця. Для оптових і постійних покупців є спеціальні пропозиції, що дозволяють добре заощадити. Щоб переконатися в цьому, досить замовити електромагнітний клапан Hunter у зручний для Вас час.

Довірившись нам, Ви отримаєте якісне іригаційне обладнання за доступною ціною з гарантією від виробника.

Оформлення замовлення

Купити електромагнітний клапан Хантер в Києві за доступною ціною з швидкою доставкою в будь-яку область України можна у нас. Для цього покупцеві досить виконати наступні процеси:

• Зв'язатися з співробітником зручним для Вас способом (телефон, електронна пошта, онлайн-чат або особисто відвідавши наш офіс).

• Обговорити умови майбутньої покупки - доставка, варіант оплати (готівковий розрахунок, банківський переказ), кількість (опт, роздріб) і підсумкову вартість продукції. В процесі обговорення рекомендується надавати достовірну інформацію (яка запитується нашим менеджером). Це дозволить уникнути проблем з доставкою, бажаним товаром і способами оплати.

Після обговорення умов покупки, менеджер надасть актуальну інформацію про майбутнє замовленні - час отримання, місце видачі (при доставці в інші області України), а також спосіб оплати за товар. На будь-які питання наш співробітник надасть відповіді і допоможе оформити заявку на придбання.

Замовити електромагнітний клапан Хантер в Києві з доставкою в будь-яке місто України можна в нашому інтернет-магазині (для покупців зі столиці і найближчих міст пропонуємо можливість самовивозу). Довіртеся нам і отримаєте якісне іригаційне обладнання для поливу за доступною ціною. При оформленні оптового замовлення, вартість кожної одиниці продукції буде нижче в порівнянні з роздробом - детальна інформація вказана в прайсі.

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 10 шт.
грн за ед.
від 20 шт.
грн за ед.
Електромагнітний клапан Hunter PGV-100G-B (150 л/хв - 1" ВВ )819780712
Електромагнітний клапан Hunter PGV-101G-B (150 л/хв - 1" ВВ )858800741
Електромагнітний клапан Hunter PGV-100MM-B (150 л/хв - 1" НН )819780712
Електромагнітний клапан Hunter PGV-101MM-B (150 л/хв - 1" НН )858800741
Електромагнітний клапан Hunter PGV-151-B (450 л/хв - 1 1/2" ВВ )273025352340
Електромагнітний клапан Hunter ICV-151G-B (450 л/хв - 1 1/2" ВВ )351031982964
Електромагнітний клапан Hunter PGV-201-B (570 л/хв - 2" ВВ )331531202925
Електромагнітний клапан Hunter ICV-201G-B (570 л/хв - 2" ВВ )448539002925
Електромагнітний клапан Hunter ICV-301-B (1100 л/хв - 3" ВВ )144301345512480
Соленоїд для клапанів постійного струму Hunter DC Solenoid (9V)780741702
Соленоїд для клапанів переміного струму Hunter AC Solenoid (24V)468429390
Зворотний дзвінок

044-599-30-90