044-599-30-90

0 товарів, 0 грн
Hunter PGJ, SRM, PGP, I-20, I-25, I-40, ST

Роторні дощовики Хантер в Україні

Роторні зрошувачі - це пристрої, що використовуються в автоматичній системі поливу. Компанією Хантер був створений цілий ряд інноваційних продуктів, які спрощує процес зрошення будь-якої ділянки. Дощовики широко використовуються для приватних і комерційних цілей. Існує ряд пристроїв, які відрізняються за своїми габаритами, технічним характеристикам і функціональності.

У нашому інтернет-магазині представлені провідні роторні розпилювачі від світового виробника. Вся продукція сертифікована і має знаки якості. Використання роторних розпилювачів абсолютно безпечно і не має обмежень.

Роторні дощовики Hunter

Роторний зрошувач Hunter - це популярна група розпилювачів, яка широко застосовуються для автоматизованих систем поливу. Грамотна установка конструкції забезпечує якісне зрошення будь-якої ділянки. При цьому значно оптимізуються витрати, що пов'язано з меншою кількістю спринклерів.

Компанія Хантер заслужила світове визнання за рахунок випуску якісної і надійної продукції. Кожен пристрій, створене виробником по праву, вважається інноваційним.

Роторні розпилювачі Хантер були спроектовані і створені з урахуванням особливостей експлуатації. Продукція бренду здатна задовольнити будь-які потреби і окропити ділянку від 5 до 50 метрів.

Конструкції оновленого типу набули широкого поширення. Вони використовуються для організації поливу на комерційних територіях і приватних ділянках. За рахунок високої стійкості до складних погодних умов, конструкції застосовні на муніципальних газонах і в пішохідних зонах.

Усе найкраще, що є у розпилювачів зібрано в компактному корпусі роторних конструкцій. Встановлювати їх можна в тих місцях, де раніше використовувалися віялові спринклери. І робота всієї автоматичної системи поливу буде максимально оптимізована.

Відмітна особливість конструкцій від Хантер - це легке регулювання сектора поливу, надійний захист гумовою кришкою і можливість використання в одній зоні з іншими роторами. У сукупності це дозволяє якісно зрошувати маленькі і великі ділянки.

Хантер - світовий виробник іригаційного обладнання

Хантер протягом 40 років радує своїм клієнтів якісним іригаційним обладнанням. За вказаний період все обладнання було максимально оптимізовано і вдосконалено. Висока якість продукції у поєднанні з надійністю позитивно відображаються на терміні служби і дозволяють використовувати пристрої при будь-яких умовах.

Автоматична система поливу - це справжня палочка-виручалочка. Не потрібно оптимізувати систему, використовувати лійки і інші пристосування. Все що потрібно - зібрати якісні комплектуючі в єдину мережу і зробити налаштування. Все інше зробить сама система.

Щорічно тисячі людей роблять вибір на користь комфорту. Ніякого відстеження і контролю. Тепер довірити догляд за ділянкою можна автоматизованої паспортної системи. Надійність і продуманість виробів гарантує високий результат.

Нарешті, якість товарних позицій від Хантер підтверджено не тільки діючими сертифікатами, але і відгуками клієнтів. Компанію вибирають, їй довіряють!

Що представлено в розділі

Розділ інтернет-магазину представлений широким асортимент роторних дощовиків від провідного виробника Хантер. Каталог продукції регулярно доповнюється, з урахуванням запитів потенційних клієнтів. Але найголовніше полягає в тому, що всі товари є в наявності. Вам не потрібно чекати!

У розділі представлені кращі роторні розпилювачі:

SRM-04;

PGJ-04;

PGJ-06;

PGJ-12;

PGP-ADJ;

PGP-04 (Ultra);

PGP-12-CV;

I-20-04;

I-20-04-SS;

I-25-04-B;

I-25-04-SS-B;

I-40-04-SS-B;

I-40-04-SS-ON-B;

• I-60-ADS;

I-90-ADV;

I-90-36V;

G995 (G900 | G95);

ST-1700V.

Додатково, представлені штучні насадки і зворотний клапан для модернізації діючої системи.

Всі товари, що знаходяться в розділі - сертифіковані. Кожен елемент перед відправкою на реалізацію проходить кілька етапів контролю якості, що гарантує його відповідність встановленим світовим стандартам. Більш того, всі товари поставляються з гарантією.

Конструкція роторного дощовика

Будова роторних дощовиків - більш складна, ніж у приладів, що функціонують статично. Розпилювачі оснащені вузькими тунелями, через які вода для поливу потрапляє в поворотну головку з шестерні приводу. Завдяки потоку води, головка приходить в дію і починає активно рухатися по колу або точково.

Що стосується витрати води, її можна контролювати за допомогою форсунки. Кріпиться вона на спеціальні болти, що дуже полегшує процес її заміни в разі несправності. Розміри висувних елементів автоматичної системи залежать від конкретної моделі роторного дощовиків. Діапазон може варіюватися в межах 15-45 см.

Радіус зрошення ділянки від 6 до 30 метрів, в залежності від використовуваної конструкції. Параметр безпосередньо залежить від сопел, які входять в комплект. Для використання в складних погодних умовах, допустимо застосування спеціальних розпилювачів з додатковим захистом від травм. Вони оснащені насадкою, яка монтується на верхню кришку ротора.

Особливості функціонування роторних розпилювачів

Згідно конструктивними особливостями, роторні розпилювачі набагато складніше віялових моделей. Але при цьому, принцип роботи спрінклера цілком простий. Під впливом напору води, через вбудовані тунелі шток наводиться в дію. Висувається головка всієї конструкції починає активно рухатися, зрошуючи ділянку навколо себе. Радіус розпилювача залежить від обраної моделі і виробленої настройки. Нарешті, використання спеціальних форсунок дозволяє збільшити параметр абсолютно у будь-якого розпилювача.

Роторні конструкції Hunter відмінно підходять для роботи на великих ділянках, що обумовлено високою потужністю напору. Поливальні системи встановлюються таким чином, щоб радіус поливу двох пристроїв перекривався. В єдину систему можна об'єднати кілька конструкцій, що значно покращує діапазон впливу. Всі роторні пристрої поставляються разом з соплами. Їх можна легко регулювати і з часом міняти.

Дощовики легко піддаються налаштуванню, що дозволяє зрошувати ділянку повністю (по колу) або точково. Область поливу регулюється за рахунок використовуваної кришки спрінклера. Деякі моделі налаштовуються за допомогою гвинта.

У нашому інтернет-магазин ви знайдете роторні дощовики американського виробника Хантер. Замовити зрошувальні прилади можна з прямою доставкою по Києву.

Переваги роторних дощовиків

Роторні зрошувачі Хантер - це максимально зручні в експлуатації конструкції. Вони оснащені спеціальним захисним ковпачком, що робить пристрій стійким перед складними погодними умовами. Ключовими перевагами конструкції виступають:

• збереження форсунки в процесі установки радіуса;

• захист від сміття і сторонніх часток, які здатні проникати всередину;

• можливість регулювання радіусу зрошення;

• можливість розширення системи за рахунок використання декількох розпилювачів;

• збереження частоти обертання незалежно від розміру форсунки і тиску підключення води;

• наявність зручного сітчастого фільтра;

• наявність додаткового запірного клапана;

• можливість використання на ділянках будь-якої складності;

• запобігання просочування води.

При цьому, конструкція надійна, практична і зручна в процесі експлуатації. Дощовики виготовляються з якісних матеріалів, які не псуються від прямих сонячних променів і регулярного впливу вологи.

Конструкції характеризуються високими експлуатаційними властивостями, що позитивно відбивається на терміні служби. Всі товари, що реалізуються в нашому інтернет-магазині, поставляються разом з інструкцією і гарантією. Ми забезпечуємо клієнтів комплексним сервісним обслуговуванням.

Технічні характеристики роторних конструкцій

Технічні характеристики роторних дощовиків варіюються в залежності від конкретної моделі. Розглянемо усереднені властивості:

• тип моделі - для комерційного або приватного використання;

• сектор поливу - від 40 до 360 градусів;

• кількість сопел - до 8;

• моделі сопел - від 0,75 до 5;

• стандартне сопло заводської установки - до 2;

• наявність гумової кришки;

• наявність регулятора сектора поливу;

• наявність механізму швидкої перевірки сектора поливу.

Деякі моделі оснащені додатковим захистом, що дозволяє використовувати їх в складних погодних умовах і на неоднорідних ділянках.

В інтернет-магазині «Hunter» представлені всі діючі конструкції від американського виробника. У кожному розділі вказана актуальна інформація про товар, включаючи розгорнуті технічні характеристики. Вони варіюються в залежності від обраної моделі та призначення конструкції.

Дощовики серії PGJ

Дощовики серії PGJ - це кращі конструкції в своєму роді, їм варто приділити особливу увагу. Розпилювачі оснащені регулювальним гвинтом з головкою. Ключова перевага капелюшки - наявність прорізи для простої викрутки, що спрощує процес регулювання радіусу. У комплекті з розпилювачами йде спеціальний регулювальний ключ. Модернізація капелюшки дозволяє налаштовувати радіус без його використання, за допомогою звичайної викрутки. І це дуже зручно!

Кришка конструкції опціональна, що вказує на необхідність використання технічної води. Пурпурний колір позначає, що в процесі зрошення ділянки застосовується не питна рідина.

Розпилювач має запірний клапан, він регулює проникнення всередину повітря. У разі його попадання в трубопровід, не виключені порушення в роботі самого ротора і арматури. Запірний клапан відповідає і за запобігання протікання в разі відключення системи. Такий підхід значно оптимізує процес зрошення ділянки і сприяє економії води. Нарешті, це позитивно відбивається на рівні навантаження і терміні служби.

Модель серії PGJ була створена для того, щоб підкреслити переваги всіх роторних дощовиків. Використання конструкції оптимізує процес автоматичного зрошення ділянки і робить його більш комфортним. Тепер можна просто регулювати радіус поливу, забезпечувати якісне зрошення маленьких і великих ділянок. Грамотна установка забезпечує хорошу роботу, а також оптимізує витрати.

Переваги товарів, представлених в розділі

У розділі сайту з роторними дощовиками представлені провідні моделі світового бренду Хантер. Розпилювачі користуються попитом за рахунок високих експлуатаційних характеристик і надійності. Відповідно, покупці віддають перевагу прийнятною вартістю, світового імені і відмінним властивостям.

Ключовими перевагами розділу з роторними розпилювачами виступають:

• величезний асортимент товарів. Ми пропонуємо до уваги клієнтів не тільки роторні розпилювачі, а й доповнення, у вигляді штучних насадок і зворотного клапана. Кожен з представлених товарів є в наявності, його не потрібно чекати;

• надійність і високий клас. Вся продукція, що реалізується в інтернет-магазині, має сертифікати якості, що підтверджує не тільки якість і безпеку, а й відповідність встановленим світовим стандартам;

• опт і роздріб. Товар завжди є в наявності в необмеженій кількості. Клієнт може оформити замовлення на один елемент або придбати кілька позицій. Проблем з поставками немає;

• справжню якість. Ми реалізуємо оригінальну продукцію Хантер, наші дощовики дійсно якісні та відповідають встановленим стандартам;

• гарантія. Всі товари надаються з гарантією з можливістю отримання повноцінного сервісного обслуговування;

• інструкція. Будь-яка деталь поставляється з інструкцією, де описані її особливості, а також експлуатаційні можливості.

Купуючи товар у нас, ви зможете самостійно з ним розібратися і провести монтаж.

Технічна підтримка сайту працює на регулярній основі. Це означає, що ви можете звертатися за допомогою в будь-якому зручному для себе форматі. Ми приймаємо заявки по телефону, електронній пошті і через онлайн-чат. Оператори допоможуть зробити вибір, розкажуть все про необхідний товар, перевіряє його наявність.

Якщо вам потрібно величезна партія роторних розпилювачів, можна залишити індивідуальне замовлення. Ми привеземо продукцію в необхідній кількості. Можливо оформлення замовлення на позиції, яких немає в розділі. Ми безпосередньо працює з виробником Хантер, що дозволяє привозити будь-які товари, ще й за прийнятною вартістю.

Вибирайте роторні дощовики, вивчайте інформацію на сайті та отримуйте висококласний сервіс. Кожен товар представлений з характеристиками і описом, що полегшить вибір.

10 причин працювати з нами

Інтернет-магазин «Hunter» - це прямий постачальник сертифікованої продукції відомого американського бренду. На полицях сайту представлені оригінальні товари з високими експлуатаційними характеристиками. Вся продукція поставляється з сертифікатами, гарантій і інструкцією. Ми готові надати комплексне сервісне обслуговування!

Звертаючись в інтернет-магазин «Hunter», клієнта чекає:

• швидка обробка заявки. Будь-яке замовлення обробляється в стислі терміни. При оформленні заявки вранці, ввечері товарна позиція буде вже на пошті. Ми дорожимо своєю репутацією і цінуємо час клієнтів;

• технічна підтримка. При виникненні питань, клієнт завжди може звернутися за допомогою. Ми допоможемо оформити замовлення, вибрати потрібну позицію з каталогу і підібрати оптимальні умови оплати і доставки;

• зручні варіанти комунікації. Спілкуватися з менеджерами і залишати заявку можна будь-яким зручним способом. Для клієнтів доступна зв'язок через онлайн-чат, телефон і навіть електронну пошту. Незалежно від обраного варіанту, швидке реагування гарантовано;

• оригінальна продукція. Ми реалізуємо тільки оригінальні товари від американського бренду Хантер. Підробка виключена;

• гарантія. На кожну товарну позицію клієнт отримує гарантійний талон. Він містить інформацію про гарантійні випадках, коли товар може бути повернений або замінений;

сервісне обслуговування. Ми не тільки продаємо якісні товари, а й забезпечуємо клієнтів комплексною підтримкою у вигляді сервісного обслуговування;

•  доступна ціна. У нас ви не знайдете завищеною вартістю. Ціна безпосередньо залежить від тієї, яка вказана на офіційній сторінці американського виробника Хантер;

• швидка доставка. Купуйте товар вранці і забирайте його на пошті на наступний день. Ми працюємо з провідною компанією «Нова пошта», що є гарантом швидкої обробки посилки і її доставки одержувачу;

• акційні пропозиції. Для постійних клієнтів доступні регулярні акції та дисконтні пропозиції;

• зручні способи одержання. Забрати посилку можна в найближчому відділенні «Нової Пошти», вдома або в нашому офісі.

Американський виробник Хантер - це виключно якісна продукція за прийнятною вартістю. Іригаційне обладнання користується величезним попитом. Можливість повної автоматизації процесу приваблює не тільки людей, що люблять город і сад, а й працівників державних організацій. Автоматична система поливу зрошує землю, підтримуючи оптимальний рівень вологи. Ми пропонуємо універсальні системи, які однаково підійдуть для приватного і комерційного використання.

Економте час і сили разом з нами!

Оформлення замовлення

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому впровадили кілька ключових способів оформлення заявки. Замовити роторний зрощувач Хантер можете:

• по телефону;

• через пряму купівлю на сайті;

• через форму зворотного зв'язку.

Незалежно від обраного способу, важливо визначитися з необхідною моделлю, кількістю розпилювачів або інших елементів. При виникненні питань завжди можна звернутися в технічну підтримку сайту.

При оформленні замовлення через кошик, скористайтеся наступним алгоритмом:

• виберіть товар з представлених варіантів;

• вкажіть кількість;

• додайте товар в корзину;

• вкажіть основні відомості;

• оберіть спосіб оплати;

• виберіть спосіб доставки;

• підтвердіть замовлення.

Оплата здійснюється готівкою при отриманні або банківською картою при оформленні замовлення. Ви можете самостійно забрати товар на офісі компанії, зробивши оплату за фактом отримання. Відправка товару поштовим повідомленням здійснюється післяплатою або за попередньою безготівковій оплаті.

При оформленні замовлення по телефону або через форму зворотного зв'язку, важливо вказати:

• модель;

• кількість товарів;

• залишити відомості про одержувача;

• вибрати спосіб оплати;

• вказати бажаний спосіб доставки.

Важливо! При оформленні замовлення через пряму купівлю на сайті, клієнту передзвонить менеджер для уточнення умов.

При виникненні питань, ключові моменти завжди можна уточнити. Ми даємо якісну зворотний зв'язок.

Все ще в пошуку комплектуючих для системи автоматичного поливу? Купити роторний дощовик Hunter можна прямо зараз! Замовляйте оригінальний товар від прямого постачальника і отримуйте гарантований бонус!

Залишилися питання? Детальні консультації доступні за вказаними номерами телефонів. Ми працюємо на регулярній основі!

Наименование1 шт.
грн за ед.
від 10 шт.
грн за ед.
від 25 шт.
грн за ед.
Ключ для роторних зрошувачів Hunter1179878
Ротор Hunter SRM-04 (сектор 40°- 360° радіус 4.0 - 9.4 м)484452421
Ротор Hunter PGJ-04 (сектор 40°- 360° радіус 4.3 - 11.6 м)499464429
Ротор Hunter PGJ-06 (сектор 40°- 360° радіус 4.3 - 11.6 м)1092975920
Ротор Hunter PGJ-12 (сектор 40°- 360° радіус 4.3 - 11.6 м)156013651291
Ротор Hunter PGP-ADJ (сектор 40°- 360° радіус 6.4 - 15.8 м)546480445
Ротор Hunter PGP-04 Ultra (сектор 50°- 360° радіус 4.9 - 14.0 м)585507488
Ротор Hunter PGP-12-CV (сектор 50°- 360° радіус 4.9 - 14.0 м)171614821365
Ротор Hunter I-20-04 (сектор 50°- 360° радіус 4.9 - 14.0 м)975897831
Ротор Hunter I-20-04-SS (сектор 50°- 360° радіус 4.9 - 14.0 м)136512481170
Ротор Hunter I-25-04-B (сектор 50°- 360° радіус 11.9 - 21.6 м)214519501872
Ротор Hunter I-25-04-SS-B (сектор 50°- 360° радіус 11.9 - 21.6 м)273025352418
Ротор Hunter I-40-04-SS-B (сектор 50°- 360° радіус 13.1 - 21.3 м)429039003705
Ротор Hunter I-40-04-SS-ON-B (сектор 50°- 360° радіус 15.2 - 23.2 м)487544854095
Ротор Hunter I-90-ADV (сектор 40°- 360° радіус 20.1 - 29.6 м)780072156825
Ротор Hunter I-90-36V (сектор 40°- 360° радіус 22.3 - 31.4 м)780072156825
Ротор Hunter G995 (G900|G95) (сектор 40°- 360° радіус 30.5 - 83.8 м)136501228511505
Ротор Hunter ST-1700V (сектор 40°- 360° радіус 41.0 - 51.0 м)897008190078000
TURFTUPKITI40 Насадка штучний дерен для ротора Hunter I-40156014821365
467955 Насадка штучний дерен для ротора Hunter I-90351031202925
462078 Зворотний клапан для ротора Hunter PGJ433935
142300 Зворотний клапан для ротора Hunter PGP514743
Зворотний дзвінок

044-599-30-90